Ben Amerikalı değilim, bu yüzden lütfen kenardan izleyen ve bu dövüşte payı olmayan biri olarak söylediklerimi alın.

Son zamanlarda yaşanan olaylar, muhafazakar bir düşünme zihnini büyük ölçüde desteklemeye çalışıyor. Bir azınlık grubu, spor ve sosyal medya şahsiyetlerinin karşı duruş sergileyen, eleştiren ve faşist bir hükümete benzeyen şeye açıkça isyan eden protestoları: Kazanmak için istikrar ve tutarlılık vaat edecek daha muhafazakar bir aday için fazlasıyla hazır görünüyor.

Başkanın başkaları tarafından bir şeyler yapmak için güçlü bir şekilde silahlanacağından bağımsız olarak anlıyorum … ama bu muhafazakar platform en azından bana kazanan bir at gibi görünüyor.

“Ben Amerikalı değilim, bu yüzden lütfen kenardan izleyen ve bu dövüşte payı olmayan biri olarak söylediklerimi alın.” üzerine 17 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-08-2020 10:09:57

2. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım 23-09-2020 12:36:02

3. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 10-10-2020 07:55:28

4. Yalova dan kimler var. Ben Amerikalı değilim, bu yüzden lütfen kenardan izleyen ve bu dövüşte payı olmayan biri olarak söylediklerimi alın. . Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 393

Yorum yapın