Komplo teorileri benim için her zaman biraz eğlenceli olmuştur, belirli bakış açılarını görmek ve “Ah, ne olursa olsun” demek her zaman ilginç olmuştur. Bu çoklu bakış açılarının aslında dünyaya herkesle aynı mercekten bakmaktan ziyade iyi bir içgörü getirdiğine inanıyorum.

Sizin gibi insanların önemli olduğuna inanıyorum, belki de söylediğiniz her şey her zaman doğru olmayabilir ama kesinlikle çok az kişinin dünyayı sorgulamasının, çoğu kişiyle aynı görüşleri paylaşmaktan daha iyi olduğuna inanıyorum.

Çılgınca olan kısım, bu günlerde birçok komplonun aslında haklı çıkması ama yine de herkes gerçeği öğrenene kadar komplo olarak oynanıyor.

Fazla derine inmek istemem ama ben bunu felsefe ya da gazetecilik (gerçek gazetecilik) olarak düşünüyorum. Yeni duyulmamış fikirleri keşfetmek veya gerçeği bulmak ve bu dünyanın yolsuzluğunu ortaya çıkarmak için derinlere inmek, ancak birçok insan bunu böyle görmez.

Onlara ne düşüneceklerini söylemek için muhtemelen aynı seçkin milyarderin sahibi olduğu ana akım medyalarına bakıyorlar ve bu delilik.

Pek çok deli, reddit’e covid yanlış bilgisine karşı önlem alınması çağrısında bulunuyor ve büyük ihtimalle burası hedef olacak, umarım öyle olmaz ama umarım en kötüsünün olması ihtimaline karşı sizin başka bir yerde yeriniz vardır.

Size çok sevgiler çocuklar, büyük mücadeleye devam edin.

15 Comments

1. Bu konu : ” Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , Aylin – 484

2. Kilis merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 26-08-2021 23:13:11

3. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler 30-08-2021 22:06:00

4. Bu konu : ” Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 101

5. İzmir dan kimler var. Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 388

6. Bu konu : ” Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 382

7. Iğdır dan kimler var. Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ali – 472

8. Kırıkkale dan kimler var. Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun , Hasan – 407

9. Bu konu : ” Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 126

10. Adıyaman dan kimler var. Ben bir komplo insanı değilim ama sizin gibi insanlara karşı yaygın zulme maruz kalıyorum. . Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 71

11. İstanbul merkezden ben banu. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 02:13:07

12. Tekirdağ merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-09-2021 16:40:57

Write A Comment