Selam Dünya! Benim adım Josh Lowry Manuel ve bu AMA’yı şu anda üzerinde çalıştığım bir bağış toplama etkinliğini tanıtmak için yapıyorum.

r / komplo bu tanıtım turundaki ilk durağım.

Aktivizme odaklanmam son zamanlarda siyasetten uzaklaştı ve şimdi daha çok sağlığımıza yöneldi. Dikkatinizi topraklama olarak da bilinen topraklamaya çekmek istiyorum.

Dünyada yapabileceğimiz en büyük etkinin bu bilgiyi aktif olarak tanıtmak olduğuna inanıyorum.

İnsan vücudunun topraklandığı zamanki fizyolojik tepkisini belgeleyen on iki plasebo kontrollü 40’ın üzerinde çalışma yapılmıştır.

Çıplak ayağınızı yeryüzüne koyduğunuzda vücudunuzdaki iltihaplanmanın azaldığı, kortizol seviyelerinin normale döndüğü, antikor üretiminin arttığı ve kan dolaşımının iyileştiği belgelenmiş ve ölçülmüştür. Kelimenin tam anlamıyla daha hızlı iyileşirsiniz.

Irak’ta COVID-19 hastalarını cezalandıran yeni bir çalışma yapıldı. Bu hastalar iyileşiyor gibi göründü ve bu nedenle daha fazla araştırmayı savunuyor.

Dr. Gaetan Chevalier, son 10 yıldır topraklama araştırması üzerinde çalışıyor. COVID-19 topraklama çalışması üzerinde çalışmak isteyip istemediğini öğrenmek için 2020’de onunla iletişime geçtim. Geçmiş araştırması ve önerilen COVID-19 çalışması hakkında buradan okuyabilirsiniz:

https://CoronasGrave.com/

Bu bağış toplama etkinliği, Dr. Chevalier’in çalışmasını tam anlamıyla finanse etmek için 20.000 $ ‘lık bir hedefe sahip. Umarım bağışta bulunabilirsiniz ya da bu bilginin yayılmasına yardımcı olursunuz. Fonların% 100’ü doğrudan Topraklama Enstitüsü’nün yöneticisi olan Dr. Chevalier’in çalışmasına gidecek.

Kitimizde hastalıkla savaşmak için ne kadar çok araç varsa o kadar iyidir.

Lütfen topraklama konusunu araştırın. Bir belgesel izleyin. Çalışmaları okuyun.

https://EarthingInstitute.net/research/

Kendiniz için deney yapın ve bunu ağın uzak köşelerine taşımama yardım edin.

Hedef 1000 kişi 20 dolar bağışlamaktır. Dışarıda gizli bir GME veya AMC milyonerimiz yoksa …

Bağış yap: https://www.gofundme.com/f/coronasgravecom-research-fundraising

Diğer reddit hesaplarım: u / jlowry u / quranayat

Kanıt: http://www.ronpaulforums.com/showthread.php?553027-CoronasGrave-com-Fundraiser-for-novel-COVID-19-study-Please-contribute!

Bana istediğini sor!

… Splash tarafından gönderildi
[comments]

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Ben bir müslümanım, taban aktivistiyim ve komplo teorisyeniyim. Ron Paul (TeaParty2007.com) ve Rand Paul (KentuckyFight.com) için fon toplanmasına yardımcı oldum RonPaulForums.com’u kurdum – “uzun nakliyeci” COVID-19 hastalarının topraklanmasının etkileri üzerine bir çalışma için para topluyorum. (CoronasGrave.com) AMA! ” çok güzel. Mrb siten valla çok iyi, saolun , banu – 108

2. Edirne dan kimler var. Ben bir müslümanım, taban aktivistiyim ve komplo teorisyeniyim. Ron Paul (TeaParty2007.com) ve Rand Paul (KentuckyFight.com) için fon toplanmasına yardımcı oldum RonPaulForums.com’u kurdum – “uzun nakliyeci” COVID-19 hastalarının topraklanmasının etkileri üzerine bir çalışma için para topluyorum. (CoronasGrave.com) AMA! . Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 151

3. Muğla dan kimler var. Ben bir müslümanım, taban aktivistiyim ve komplo teorisyeniyim. Ron Paul (TeaParty2007.com) ve Rand Paul (KentuckyFight.com) için fon toplanmasına yardımcı oldum RonPaulForums.com’u kurdum – “uzun nakliyeci” COVID-19 hastalarının topraklanmasının etkileri üzerine bir çalışma için para topluyorum. (CoronasGrave.com) AMA! . Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , ahmet – 286

4. Bu konu : ” Ben bir müslümanım, taban aktivistiyim ve komplo teorisyeniyim. Ron Paul (TeaParty2007.com) ve Rand Paul (KentuckyFight.com) için fon toplanmasına yardımcı oldum RonPaulForums.com’u kurdum – “uzun nakliyeci” COVID-19 hastalarının topraklanmasının etkileri üzerine bir çalışma için para topluyorum. (CoronasGrave.com) AMA! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 290

5. Çorum dan kimler var. Ben bir müslümanım, taban aktivistiyim ve komplo teorisyeniyim. Ron Paul (TeaParty2007.com) ve Rand Paul (KentuckyFight.com) için fon toplanmasına yardımcı oldum RonPaulForums.com’u kurdum – “uzun nakliyeci” COVID-19 hastalarının topraklanmasının etkileri üzerine bir çalışma için para topluyorum. (CoronasGrave.com) AMA! . Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 295

6. Bu konu : ” Ben bir müslümanım, taban aktivistiyim ve komplo teorisyeniyim. Ron Paul (TeaParty2007.com) ve Rand Paul (KentuckyFight.com) için fon toplanmasına yardımcı oldum RonPaulForums.com’u kurdum – “uzun nakliyeci” COVID-19 hastalarının topraklanmasının etkileri üzerine bir çalışma için para topluyorum. (CoronasGrave.com) AMA! ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 266

7. Niğde merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 06-04-2021 23:03:03

8. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link