Lolz için kendimle ilgili bir komplo teorisi yapmaya karar verdim. Buradaki üç yazımı gözden geçirelim

Mantıkla kolayca çürütülen Cameron-Shyamalan komplosu, neden iki adam Nickelodeon için bir TV şovu yüzünden dava açsın ki?

Gamefreak, Giorno’yu Pucci’ye karşı yapan, Diamond ve Pearl hikayesinin gelişiminin Stone Ocean’ı okuyup sona ermesine çok üzüldüğünü ve Cynthia ve Kıbrıs’ın karakterlerini Araki’ye “Ben kendim yapacağım” diye yazdıysa ve Ayrıca Film müziği geliştirmede Cynthia’nın JoJompart 1’in bir anime verdiği 6 yıllık bir piyano temasına ikna etmeleri gerekecekti.

Araki Jolyne’den nefret ediyor, r / shitpostocean’a git ve copypasta yaptım diye yaptığım bir yazıyı ara. Kelimenin tam anlamıyla insanlara aşağıdakileri Alex Jones’un sesiyle okumaları için talimat vermeye başlar ve takip eden kelime kelime Araki’nin Jolyne teorisinden nefret etmesiydi.

Şimdi burada şakalar yaptığımı biliyorsunuz, ama belki de düşünmenizi istediğim şey ve bu üçü ciddi gönderiler olabilir, asla bilemezsiniz.

Author

48 Comments

1. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 93

2. selam arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Niğde merkezden ben . Slm sayfa harbiden hayran edici, saolun 07-04-2021 19:55:40

4. Kırklareli dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, teşekkürler , Hasan – 396

5. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 126

6. Nevşehir merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-04-2021 20:11:59

7. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . Selam siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 73

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 494

9. Samsun dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . Selam siten valla çok iyi, şukuladım , hatice – 39

10. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, sağolun 07-04-2021 20:26:52

11. Çankırı merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, teşekkürler 07-04-2021 20:26:57

12. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

13. Adana merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 20:28:35

14. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bartın dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 23

16. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 100

17. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, sağolun

18. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selamlar siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 358

19. Selam siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

20. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Isparta merkezden ben banu. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-04-2021 21:08:04

22. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , emin – 198

23. Bayburt dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 6

24. Hakkari merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-04-2021 22:08:33

25. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 267

26. Sinop merkezden ben ali. Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun 10-04-2021 15:19:24

27. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 252

28. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım 22-04-2021 10:47:58

29. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 490

30. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 394

31. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 303

32. Tunceli merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok iyi, tebrikler 30-04-2021 17:35:10

33. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 400

34. Ardahan dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 55

35. Elazığ merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, teşekkürler 13-05-2021 20:24:08

36. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, saolun , Emine – 1

37. Trabzon dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun , hatice – 166

38. Malatya dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 288

39. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 13:40:17

40. Selamlar web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

41. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 498

42. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 96

43. Ordu merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 03-07-2021 04:52:08

44. Kocaeli dan kimler var. Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 445

45. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

46. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 395

47. Bu konu : ” Ben, Borkerman burada şakalar gönderiyor ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 168

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link