Kategoriler
Genel

Ben bu alt çok kazmak değilim, ama kimse sahte gov't / polis para cezaları / hapis / kimlik hasat vs virüs gerçeklik ile ilgili bir soru kabul edecek yasal tavsiye / yasal bir alt biliyor olup olmadığını sormak için buradayım.

Aşağıdakilerin cevabını nereden alabilirim: –

Virüslerin ölü protein olduğunu ve bulaşıcı olmadığını gösteren kanıt olarak hangi bilimsel belgeler gereklidir?

Hangi bilimsel belgeler, bulaşmaların mevcut olmadığına dair savunmada yararlı olabilir? – belki de soğuk algınlığının ve nezlenin bulaşmaların sonucu olmadığı ve periyodik / mevsimsel temizlemeler olduğu belgelerinden başlayarak.

Hangi belgelerin mikropların varlığının kanıtlanmadığı savunma için yararlı olabilir? – bu eski aldatmacanın köküdür.

Yukarıdakilerin hepsi çeşitli ilgili bilim insanları tarafından konuşuldu, ancak web'de bunların yasal olarak tartışılabilir kanıtlarını toplamaya başlayan kimsenin farkında değilim.

Nereden başlayacağım konusunda bir fikrim olmazdı; hiç kimsenin bu tür şeyler hakkında konuşmak istemeyeceği gerçeğini de ekledi.

TIA'nın buna nasıl yaklaşacağına dair herhangi bir ipucu varsa veya hatta, hatta polise, ilk önerilen suç olarak herhangi bir genel kabadayı tokatlama yetkisi verildi, böylece "bulaşma" anlatı bile oyuna sokulmuyor bilimsel olarak tartışmalı.

“Ben bu alt çok kazmak değilim, ama kimse sahte gov't / polis para cezaları / hapis / kimlik hasat vs virüs gerçeklik ile ilgili bir soru kabul edecek yasal tavsiye / yasal bir alt biliyor olup olmadığını sormak için buradayım.” için 35 yanıt

Mersin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-03-2020 01:17:55

Ardahan merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 25-03-2020 01:42:06

Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 28-03-2020 04:33:20

Tekirdağ merkezden ben doruk. Slm sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2020 20:01:36

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım 06-04-2020 02:54:09

Malatya merkezden ben ziya. Merhaba web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 23-04-2020 05:00:26

Bilecik merkezden ben ali. Merhaba siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-05-2020 21:51:05

Siirt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-05-2020 14:01:40

Bayburt merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 09:01:38

Diyarbakır merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 03-06-2020 13:15:00

Malatya merkezden ben banu. Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-06-2020 08:43:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir