“Ben cehennem kadar kızgınım ve artık buna katlanmayacağım!” Demelisin. “Sonu içselleştirmeyi ve intihar eğilimleri geliştirmeyi bırak ve bu haklı öfkeyi dışsallaştırmaya başla ve ilham al!

“Özgürlük, kaybedecek hiçbir şeyin kalmaması için başka bir kelimedir.” Kris Kristofferson.

“Öfke bir enerjidir …” – John Lydon.

Depresyon öfke içselleştirilmişse, dışarıda kızma zamanı!

Kendinizi ve etrafınızdakileri korkutmayı / suçlamayı / utandırmayı / suçlamayı bırakın ve bu duyguların tüm bu canavarca dolandırıcılığı yapanların kesin sonuçları ve niyetleri olduğunu kabul edin. Ölmemizi istiyorlar ve intiharlarımızı mutlu bir şekilde skorbordlarına yerleştirecekler.

Sadece ilham alma, ‘ilham alma’.

Ahlaksız ve yasa dışı olduğunu BİLDİĞİNİZ kurallara ve düzenlemelere uymayı bırakın. İtaatsizlik etmeye başlayın ve biz – yüzbinlerce – onların oyununu bildiğimizi ve artık buna katlanmayacağımızı açıkça belirtin.

Şiddeti savunmuyoruz, ama burada hızla geri dönüşü olmayan noktaya ulaşıyoruz. Zaman çok önemli. Reddit’te ileri geri yazmak hiçbir işe yaramayacaktır. Tanrı korkusunu “liderlerimize” koymalıyız. Eğer cemaatçilik “küresel düşünmemizi, yerel hareket etmemizi” savunuyorsa, belki de onların sefil oyun kitaplarından bir yaprak almalıyız. Yerel olarak hareket edin.

BLM herhangi bir şeyden (cinayet dahil) paçayı kurtarabilirse, o zaman bok bulaşmış paltolarına (yasal) bir gezintiye çıkarız. Seçilmiş temsilcilerinize karşı kampanyalar başlatın, çimenlerinde kamp yapın, ilham verdikleri tutkulu isyan seviyesinden gerçekten ezilene kadar onları mektup ve e-postalarla bombalayın. Bölgenizdeki her protestoya gidin, polislere ve yetkililere burada sayılara VE ahlaki açıdan yüksek zemine sahip olduğumuzu açıklayın. Bu noktada ne kaybetmemiz gerekiyor?

““Ben cehennem kadar kızgınım ve artık buna katlanmayacağım!” Demelisin. “Sonu içselleştirmeyi ve intihar eğilimleri geliştirmeyi bırak ve bu haklı öfkeyi dışsallaştırmaya başla ve ilham al!” üzerine 17 yorum

1. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:01:55

2. Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:17:52

3. Ankara merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 14:39:48

4. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 15:23:07

5. Antalya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 15:42:08

6. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 15:55:19

7. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 19:32:34

8. Kastamonu dan kimler var. “Ben cehennem kadar kızgınım ve artık buna katlanmayacağım!” Demelisin. “Sonu içselleştirmeyi ve intihar eğilimleri geliştirmeyi bırak ve bu haklı öfkeyi dışsallaştırmaya başla ve ilham al! . Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 222

Yorum yapın