Kategoriler
Genel

Ben çocukken…

3 yaşından itibaren oyuncaklarım, çizgi film televizyon şovlarım vb. Aracılığıyla irademe karşı bir top Dünya inanç sistemine aşılandım. Beş yaşında okula kaydoldum ve sahte haber propagandası, sahte bilimler ve diğer çöplerle beyin yıkadım, beni bir kölenin mükemmel görüntüsüne dönüştürdüm.

Resim yayınla

Ben çocukken…

Yedi yaşındayken, dünyanın dev bir güneşin etrafında dönen bir karikatür uzay patates olduğu ve bana sonsuz bir evrende çırpınırken, altta yaşayan bir tür büyülü uzay maymunu olduğumu söylendi – tek gerçek hayat kanıtı. Ayrıca Noel Baba’nın bir yanılgı olduğunu anladım.

• 9 yaşına gelince, uzay ve evren benim dinimdi. Daha iyi bilemediğim için tamamen şişmiş bir top inananıydım.

• 12 yaşında, kocaman bir V8’deki 5 ayaklı kadın palyaço beni öldürmeye çalıştı. Bir nezaket “honk honk” bile.

• 14 yaşında, uygun müziği keşfettim. Kurşun gitar çalışmasında mükemmel.

• 15 yaşında, thots’u keşfettim. Thotism’de mükemmel.

• 16 yaşında, bütün thotların bozuk olduğunu keşfettim. Thots bacaklarını kapalı tutamaz.

• 18 yaşındayken, bir müzik endüstrisi kayıt derecesi kazandım ve Finlandiya’da bir kez daha yayınladım (ki bu olmayabilir – başka bir zaman bana sor). Ben de ülkemi gezdim.

• 20 yaşında şeyleri sorgulamaya başladım. “İyi ve kötü nedir?” “Bizi iyi yapan nedir?”. “Bize iyi adamlar olduğumuz söyleniyor, ama ‘kötü adamlar’ da iyi adamlar sanıyorlar … ABD sahte haber ve propaganda ile dünyayı ele geçirmeye çalışıyor gibi görünüyor … Uluslarda bombalar iddia ediyorlar petrol ve altınla dolu, daha sonra o ulusu yok edip, tıpkı ABD gibi demokratik bir hükümet kurarak daha sonra UUIM’ye dönüşecek, tüm ülkeler tek bir kural altında.

• 21 Yaş, 9/11’in tam hikaye olmadığını fark etti. Bunun hakkında konuştum. O andan itibaren görünüşe göre işaretlendi. Şüpheli gerçek yaşam olayları, beni her yerde bulan ücretli şilteler ve geciktirmelerle birleşti. Birçok internet sitesinden ilgisiz şeyler defalarca yasaklandı. Troll yok, sadece benim açımdan çeşitli konularda doğruyu söylemek. Bilgi uçması gibi. NSA hedefi? Kim bilir. (“hedeflenen bireyler” konusuna bakın).

• 22 yaşında, ateist (hâlâ öyleyim) ve globie (şu an değilim) olarak, “Şeytan iyi bir adam iken Tanrı kötülük ve kötü niyetli” kisvesi altında internette dini palyaçoları tartışmaya başladım. İncil’de Tanrı 2 milyon insanı öldürdü – Şeytan sadece 10’u öldürdü ve sadece tanrının emrini verdi. Bana öyle geliyor ki hikaye çöp olsa bile kötü adamın kim olduğu açık.

• 23 yaşındayken mekan benim dinim olduğu için dünya kült üniversite derecesi kazandım.

• 24 yaşında, sonunda birkaç şey fark ettim. Fizik, akışkanlar dinamiği, uzay, zaman yolculuğu, kara delikler ve bir dizi diğer iddiaları araştırdıktan sonra … Gerçek hayatta, şeyler NASA ve bağlı kuruluşların iddia ettiği şekilde çalışmaz … Uzayda baktığımda kendi ekipmanım, yıldızlarım ve gezegenlerim NASA’nın bana gösterdiği çizgi filmlere benzemiyor. Ayrıca suyun nesnelerin etrafında bükülüp eğilemeyeceğini çok iyi biliyorum, bu yüzden burada neler oluyor?

• 25 yaţýnda … Bir sabah uyandým. “Kahretsin, Dünya düz. Şimdi mantıklı. Bilim olduğunu düşündüğüm şey, kafamın içine atılan kült iddialarıydı. Deli dünya kültü tarafından yalan söylüyordum, ben bir köle kolonisinde yaşayan bir köle, bir dişli Okyanuslar bükülmez, su kütleleri bükülmez, etrafımdaki herkes aptalca davranır ve zombi gibi davranır. Bunu daha yakından inceleyeceğim “.

• Yaş 27. Aldatmanın muazzam ölçeğini ve neler olup bittiğini anladı. Dünya, seçkinler tarafından yönetilen bir köle kolonisidir. Bizi uysal tutmak için hepimiz sahte haberlerle besleniyoruz. Ipad’ler, Telefonlar, Androidler, Bilgisayarlar, İnternet, TV’ler, Radyolar – hepsi telkin propagandası. ABD’ye bağlı dünya kült ülkeleri görünüşte herhangi bir nazi programından daha kötüdür. ABD görünüşte NWO merkezidir ve kötü beyin yıkama yöntemleri ile Dünya’yı ele geçirmeye çalışmaktadır.

• Yaş 28. Her ana akım film ya da youtube / FB / IG / post, onun giriş olarak karikatür dünyası olan bazı palyaçolara veya yeraltına yerleştirilmiş arka planda bir atlasa, #pizzagate sembollerine sahiptir. Ne s … k .. M şey oluyo burda?

• 29 yaş ve üstü. Sahte dünya kültüyle ve sahte haberleri yaymaya devam eden piyonlarıyla ve dünya karikatür geriliği ile meşru bilim adamlarını iftira ederek pislikleri kırdı. Eric Dubay ve Del ile müttefik bir FB grubu başlattı.

Propaganda, sahte haberler, kötü insanlar takip ve benzeri nedeniyle terk edilmiş FB. Bugünlerde çok daha uyanıkım. Çevrimiçi dünyayı destekleyen yorumların çoğunun ücretli şilteler ve botlardan geldiğini fark ettim. Gerçek hayatta, çoğu insan Dünya’nın şeklinin tartışılmasına çok daha açıktır. Youtube, İsa’ya karşı Ateizmi ya da düz Dünya’ya karşı Dünya’ya ya da Hillary’ye karşı Trump’a – dikkat dağıtıcı bir biçimi teşvik eden yorumlarda% 70 bot propagandası yapıyor.

Reddit’te, gerçeği açıkladığımız gibi reddit yöneticileri tarafından sansürlenen ve silinen yeni bir alt oluşturdu – reddit, hükümet propagandasının başka bir biçimidir ve saçmalıkların teşviki, böylece spam’ların bize spam gönderilmesi ve yöneticiler bizi yasaklamak için onları görmezden geldi. ‘Çin’i taciz’ veya bazı boklar için (Çin’deki olayları açıklayan son mesajımız – resmi propaganda görünümü değil).

Bir hafta sonra kötü sansür ajanları tarafından silinen başka bir alt oluşturuldu.

Bu alt bölüm tekrar popülerlik kazandığımızda da silinecektir. Bu aşamada sadece bir tane daha açacağız.

• Biz, sansürlenmeyecek ve bilimi kavramayan ve bu köle kolonisinin ana akım halktan istikrarlı ve yarı gizli tutulmasını isteyen çılgın geciktiriciler tarafından artık örtülmeyeceğiz. Absürt!

• Meşru düz Dünya hareketi kötü niyetli dünya kült geciktiricileri ve seçkin işleyicileri tarafından tutuluyor. Çoğu insan meşru hareketimize maruz kalmadı ve yalnızca anaakım medya yığınlarının yarattığı sahte haber hareketine maruz kaldı.

• İnternet, maymunları (siz insanları) eğitmek ve sizi uysal ve uyanık tutmak için ABD ordusu tarafından tasarlanan bir propaganda aracıdır. Önce kelimeler, sonra yazılar, sonra radyo, sonra TV, sonra internet vardı – sonra ne olacak? Hepsi propaganda, şeytani gruplar aşılandın mı – ve burada oturup deli olduğumuzu düşünüyorsun …

Tamamen saçma.

Her neyse, bitti. Dünya bilimsel yönteme göre belirgin bir şekilde düzdür.

Hikayeler ve çizgi filmler bu gerçeği değiştiremez. Gerçek hayat ve internette ve TV’de gördükleriniz iki ayrı şeydir. Karşılaştığınız ilk globie makalesinden haberlerinizi almayın.

Tıpkı Noel Baba gibi, dünya da çöptür.

Düz Dünya’yı bildiğiniz her şey sahte bir haberdir. Şilin olma. Kendini geliştir.

Resim yayınla

Eric Dubay, Neil Degrasse Tyson’ın kırıcısı, Mick West, Joe Rogan ve floresan keçi sakalı şişman kızgın kel insanlar.

http://ifers.info

http://flatearth101.com/

“Ben çocukken…” için 28 yanıt

Malatya merkezden ben doruk. Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-07-2020 15:45:43

Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler 11-07-2020 10:54:14

Adıyaman merkezden ben mehmet. Slm paylaşım vallaha çok iyi, face de paylaştım 18-07-2020 14:42:12

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 06:50:37

Rize merkezden ben banu. Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 18:06:10

İzmir merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-08-2020 20:36:23

Çankırı merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 17-08-2020 04:59:12

Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 18-08-2020 14:15:51

Manisa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-09-2020 02:01:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir