Kontrails’i chemtrails’ten ayırt etmenin basit bir yöntemi var. Kontrailler sadece yoğunlaştırılmış su buharıdır ve onu oluşturan yoğunlaşmış nem buharlaşıp atmosfere geri çekildikçe bir dakika içinde kaybolur.

Chemtrails buharlaşamadığı için kaybolmaz. Uzanır, genişler ve sonunda tuhaf bir ince toz bulutu gibi atmosfere yayılırlar. Su buharından değil, partiküllerden oluşurlar.

Ben büyürken mavi gökyüzü mavi göklerdi. Uçaklar yukarıdan geçti ve hızla buharlaşarak mavi gökyüzünü geride bırakan kontra yollar yaptı. 90’ların sonlarında, uçaklar orada daha önce hiç ayrılmamış her tür pisliği bırakmaya başladığında.

Su yoğunlaşmasının fiziğinin değişmediğini biliyorum.

* King_Hell’in kolunda, chemtrails’ten bahseden herhangi bir konuşmada burada ortaya çıkan bir adam vardı. Onları yıllarca çok kararlı bir şekilde “çürüttü”. Mockingbird Operasyonu haberleri, bilim adamlarının yüksek irtifa aerosol enjeksiyonu ile “ilk kez deney yaptıklarını” (lmao) bildirmeye başladığında, tamamen r / komplo içinde sihirli bir şekilde görünmeyi bıraktı.

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla güzel, şukuladım , hatice – 21

2. Sinop dan kimler var. Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. . Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 110

3. Bu konu : ” Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 387

4. Yalova dan kimler var. Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. . Merhaba herkese siten yeminle hayran edici, saolun , gaye – 413

5. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-02-2021 04:44:52

6. Sivas dan kimler var. Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 409

7. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Bu konu : ” Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 75

9. Hakkari dan kimler var. Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. . Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 218

10. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 20-03-2021 07:38:27

11. Bu konu : ” Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 490

12. Bingöl dan kimler var. Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. . Merhabalar web siten ciddiyim güzel, şukuladım , hatice – 488

13. Bayburt dan kimler var. Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. . Slm sayfanız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 470

14. Rize dan kimler var. Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 207

15. Bu konu : ” Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , – 299

16. Bu konu : ” Ben çocukken, uçaklar tepeden geçer ve bir tırtıl oluşur; nemi hızla atmosfere yeniden emildi. Chemtrails 1997’de başladı ve gökyüzünün genel görünümü şimdi 40 yıl öncesine göre çok farklı. Değişimin gerçekleşmesini izledim. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 292

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link