Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi

Bu yüzden karımın işi covid salgını nedeniyle kapandı. Negatif olduğundan emin olmak için bir test yaptırması gerekiyordu. Maalesef o ve tüm çalışanları (ve ben) pozitif çıktı. Herhangi bir belirti veya değişikliğin olmadığı 11 günden sonra, yalnızca Şükran Günü’nde Covid19 pozitif olmaya karar verdik. Şimdi onun sadık liberal iş arkadaşları bile BS diyor. Bunun benzersiz mi yoksa norm mu olduğunu bilmiyorum. Ama bir şeyler doğru değil ve şimdi 2 haftalık ücretimiz azaldı

“Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi” üzerine 22 yorum

1. Kırklareli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, teşekkürler 29-11-2020 14:26:05

2. Burdur dan kimler var. Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 22

3. Bu konu : ” Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 162

4. Bu konu : ” Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 96

5. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım 22-12-2020 14:37:00

6. Van dan kimler var. Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi . Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 177

7. Hatay dan kimler var. Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi . Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 256

8. Bu konu : ” Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 236

9. Burdur merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-01-2021 08:04:16

10. Bu konu : ” Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , ziya – 242

11. Gümüşhane dan kimler var. Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi . selamun aleyküm sayfan gerçekten iyi, saolun , ali – 331

12. Batman merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 26-01-2021 00:01:03

13. Konya merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 20:14:39

14. Muş merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-02-2021 03:45:15

15. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun 04-02-2021 01:03:59

16. Bu konu : ” Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, şukuladım , memo – 422

17. Bu konu : ” Ben covid oldum ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi ” çok güzel. Mrb web siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 162

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link