Ben ne kadar doğruyum?

uzaylı istilası başlar

FOX: YENİ AŞIRI YÜKLERİNİZ, 2. DEĞİŞİKLİK HAKLARINIZI BIRAKMAK İSTİYORSUNUZ

CNN: Başkanın bariz gücü, uzaylı düşmanlığı “tehdidi” altında ele geçiriliyor

Twitter: Ahlaki beyan ederken, bir demografinin ırk / cinsiyet / cinsel yönelim / yemek tercihleri ​​/ politik eğilimler / gelir / kedi veya köpek sevgisi / tercih edilen oyun danışmanı / telefon üreticisi / vücut tipi vb. temelinde işgal edilmeyi nasıl hak ettiği hakkında genel konuşma … yüksek zemin.

YouTube: Uzaylılar gerçek değildir. Aslında, ruh yaşam gücümüzü Satürn ay devindeki gizli üslerine çekmek için yeraltı inlerinden gelen Draco Kertenkeleler.

Reddit: Öldüren uzaylıların son derece sansürsüz resimleri / videoları (ancak yorumlarda yeterince derine inerseniz, gizli zayıflıkları% 100 aşırı ayrıntılı olarak sağlanır)

Instagram: Hiç bilmediğin modern çiftlik evi görünümünü tamamlamak için tek ihtiyacın olan, duvara monte edilmiş bir uzaylı kafatasının nasıl olduğuna dair 35 resim

ESPN: Rodger Goodell, 2021 NFL sezonunun işgalden bağımsız olarak devam etmesini bekliyor

Facebook: Dank memleri, uzaylı istilalarına dair kendi inançlarınızı zaten ilişkilendirdi

… nickishungry1988 tarafından gönderildi
[comments]

This Post Has 26 Comments

1. elif yılmaz

Slm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. ali

Burdur merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 30-12-2020 23:10:11

3. emin

Merhabalar siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

4. emin

Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. gaye

Merhaba paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

6. emin

Ardahan merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, teşekkürler 08-01-2021 18:28:43

7. ali

Bu konu : ” Ben ne kadar doğruyum? ” çok güzel. Selam siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 275

8. Gürbüz

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler 11-01-2021 18:35:38

9. doruk

selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, tebrikler

10. emin

Osmaniye merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler 20-01-2021 16:23:28

11. gaye

Iğdır merkezden ben gaye. Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 23:43:27

12. Anonim

Bu konu : ” Ben ne kadar doğruyum? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 150

13. ali

Muğla dan kimler var. Ben ne kadar doğruyum? . selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, sağolun , ali – 411

14. banu

Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

15. ahmet

Niğde merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 01-02-2021 07:37:17

16. elif yılmaz

Selam herkese sayfa inan ki iyi, tebrikler

17. Anonim

Merhabalar web sitesi yeminle iyi, şukuladım

18. Emine

Ardahan dan kimler var. Ben ne kadar doğruyum? . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 453

19. Gürbüz

Van dan kimler var. Ben ne kadar doğruyum? . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 321

20. banu

Erzurum dan kimler var. Ben ne kadar doğruyum? . Selam paylaşımın cidden mükemmel, tebrikler , banu – 448

21. Gürbüz

Artvin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 06-03-2021 14:23:43

22. Emine

Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-03-2021 17:45:13

23. ziya

Amasya dan kimler var. Ben ne kadar doğruyum? . Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 475

24. Aylin

Eskişehir merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 14-03-2021 03:19:04

25. Hasan

Selamlar web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım

26. Emine

Bu konu : ” Ben ne kadar doğruyum? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 331

Bir cevap yazın