Kategoriler
Genel

Ben size "COVID" in gizli anlamını ve bu "pandemik" hakkında bilmeniz gereken diğer şeyleri anlatmak için buradayım

Sadece katkım gerektiğinde gönderiyorum. Bence bu o zamanlardan biri. Son kez Atlantis'in gerçek konumu hakkında bilmeniz gereken zamandı (kedi yine de çantanın dışındaydı). Bundan önceki zaman, deneyen çocukların bu topluluğun bir üyesini taciz etmek için daha fazla şeye ihtiyacı olduğu zamandı; endişeyle üniversite ile temasa geçen kafa modları hala kamu aşağılamasından tam olarak iyileşememiştir. Phoenix, bunu okuyorsanız, o web sitesini incelemeyi bırakabilirsiniz; çalışma çıkmıyor. Sert duygular yok, umarım ikiniz de bunu hak ettiğinizi kabul edebiliriz.

Çocuk ordusu muhtemelen bu görevi tugay edecek. Zaten büyük ölçüde zararsızlar. Ve umarım chevaliers buralarda bu etkiye karşı koyacağız.

"Koronavirüs" ile ilgili bazı yayınların gerçeğe yaklaştığını gördüm. Şimdi boşlukları dolduracağım.

İçinde yaşadığımız dünyanın farkında olan insanlar parazitin her türlü sayıyı ve sembolü sevdiğini bilirler. Çok eski bir ezoterik uygulamadır; doğa, düşünceler veya eylemler gerçeğe uygun olduğunda eşzamanlılıklar getirecektir; doğayı taklit ederek, onu "hackleyebildiğine" ve gücü eylemine taşıyabileceğine inanıyor. Tabii ki Providence böyle nafile girişimlerde gülüyor, ama ne diyebilirim ki, anlamıyor. Gerçek bir hermetist değil; o bir barbar ve bunu biliyor.

Birçoğu "COVID" ve "COVID-19" anlamlarını araştırmaktadır. Ama sen çok uzağa bakıyorsun; kelimeyi geriye doğru okuyunuz.

• DIV = insanları böl

• OC = zihinlerini işgal et

Tabii ki "OC" de "okült" anlamına gelebilir (ve öyle). İnsanları bölmek için gizli (= gizli) bir girişim; bireyleri birbirine çevirmek. Sevgi düşmandır ve sevginin tezahürleri hor görülür. "Komşunu sev", parazitin temsil ettiği her şeyin antitezidir. Nefret onun zıt anlamlısı değil: korku dır-dir. Komşunuzdan korkun; enfekte olabilir.

Bu ışıkta, zombi temasını ve "pandemi" nin başlangıcında ne kadar yaygın olduğunu anlıyor musunuz?

"Koronavirüs" ile ilgili bazı yayınların gerçeğe yaklaştığını söyledim. Onları bağlayacağım, bu yüzden zaten doğru olanı tekrarlamama gerek yok.

https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/ffp1t0/the_making_of_an_imaginary_pandemic_and_how_it/

https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/fg6cnj/weve_been_infected_since_2019/

https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/fef8au/coronavirus_occult_numerology_and_the_number_33/

https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/ffrrcb/what_the_hell_is_going_on_with_the_33_and_the/

"COVID" in anlamını ortaya çıkardım, fakat 19'dan bahsetmedim. Esasen 119'un kısa biçimidir (911). Bu sayı Tisha B'Av'a (onbirinci ayın dokuzuncu günü) atıftır. Sadece felaketi temsil eder.

Ama biraz geri dönelim. Bu yıl grip çok kötüydü; birçoğunuz muhtemelen Aralık / Ocak ayları civarında. Kötü, ama değil o kötü. Bu bir biyo silah değil. AIDS ile ilgisi yok. İnsanları zombilere dönüştürmez. İnsanların yere düşmesine ve suyun dışında bir balık gibi kıvrılmak. Komplo teorileri komplonun bir parçasıdır. Enfekte kişilerin çoğu asla semptom göstermez; dolayısıyla ölüm oranı değil % 2-3. Birkaç büyüklük sırasını daha düşük düşünün.

Peki bu histeri ne hakkında? Buna bir aldatmaca diyebilirsiniz, ancak bilen insanlar bunu böyle görmez. Gerçekten de binlerce insan biliyor; DSÖ ve CDC başkanları aktörlerdir, ancak yakın teğmenleri değildir; güvenlik ve istihbarat teşkilatının bir parçasıdır ve neler olup bittiğini (bazıları) anlarlar.

İşte söyledikleri: bir tatbikat. Esasen, geçen yıl başlayan aynı egzersizin 2. bölümü. İnsanlara doğruyu söyleyemem talihsiz bir durumdur, ancak gereklidir ya da egzersiz tüm anlamını kaybeder. Kamuoyunun hangi sınırlama önlemlerini kabul etmeye hazır olduğunu anlamamız gerekir. "Dezenfeksiyon" yayılımını nasıl yavaşlatacağımızı bulmamız gerekiyor. Reaksiyonları ölçmemiz gerekiyor. Basının ne kadar kooperatif olduğunu doğrulamamız ve gazeteci olmayan herkesi ayıklamamız gerekiyor. Bu "hepimizin bildiği gibi" bir "gerçek" salgının er ya da geç geldiğini ve daha iyi hazırlandığımızda daha fazla insanı kurtaracağımızı biliyoruz.

Buna inanıyorlar. Aslında bu binlerce insanın hepsi sosyopat değildir; "daha iyi" için bir şeyler doğru yaptıklarını düşünmeleri gerekir. Paraziti, gerçek niyetlerini ve insanlığa karşı yürütülen psikolojik savaş kampanyasını bilemezler. Bunun aslında terörizm olduğunu bilemezler, Stricto Sensu.

İşte düşünce için yiyecek. Düşünün "yetkililer" bir gün televizyonda geldi ve dedi:

Bu yıl, gribi durdurmaya çalışacağız. Mümkün olan her şeyi yapacağız, böylece mümkün olduğunca az insan bunu elde edecek. Karantinaya alınmayı kabul etmeniz gerekecek, eğer yardımcı olduğuna inanırsak, şehrinizin kuşatılması gerekecektir. Toplumun iyiliği içindir.

Kulağa nasıl geliyor? Sağ. Mantıksız. Doğru zihninde kim, iyi huylu bir mevsimsel rahatsızlık içermek için temel özgürlükleri feda etmeyi kabul eder? Ve sağ aklında kim "yetkililer" mevsimsel grip durdurmada başarılı olabilir düşünüyor? Bunu iyi bir şey olarak görmek için biraz nevrotik hipokondriyak olmalısın, değil mi?

Grip virüsü bir koronavirüstür. Peki fark nedir? Ne yapar bu daha başarılı olma girişimi? Bu retorik bir soru olduğu için bir cevap gerekli değildir.

Ancak, jaquescelveti, o zaman uygun bir hareket tarzı nedir gerçek pandemik? "Daha büyük bir iyi" fikri oldukça meşru değil mi?

Hayır öyle değil. Sürü uğruna bireyi feda eden kolektivizm yanlıştır. "Faşist" ya da "komünist" lezzeti altında olsun. Aydınlatma ile vurulmaktan korkuyorsanız, fırtınanın altından dışarı çıkmayın. Kenelerden korkuyorsanız, yüksek otların arasında yürümeyin. Hasta olmaktan korkuyorsan, karantinaya al kendin: evde kal.

Peki, herkesin geleceğini bildiği finansal kriz ne olacak? Sonunda burada mı? Bu katalizör mü? Para sistemimiz olan sahtekarlığı örtbas etmek için koronahoaks kullanıyorlar mı?

Açıkçası bilmiyorum. İlginç bir şekilde, bu son boğa koşusu 9 Mart 2009'da başladı ve S&P 500 o gün tam olarak 666'da dibe vurdu. On bir yıl sonra, o güne kadar, bu tarihi çöküş var.

Size şunu söyleyebilirim: parazit, insanlar gerçeği kolayca bulabilirse, yalanlarının ahlaki sorumluluğunu taşımadığına inanır. Size hazırlanmanız gerektiğini söylediler. Lütfen dinle. Yiyecek ve külçe altını biriktirmelisin. Yalancı virüs için değil, gelecek olan için ne zaman olursa olsun.

EOF

“Ben size "COVID" in gizli anlamını ve bu "pandemik" hakkında bilmeniz gereken diğer şeyleri anlatmak için buradayım” için 38 yanıt

Trabzon merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-03-2020 19:04:38

Yalova merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım 10-03-2020 19:10:23

Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam web siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-03-2020 20:07:58

Kastamonu merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 11-03-2020 15:19:05

Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, şukuladım 12-03-2020 11:50:27

Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, saolun 14-03-2020 09:45:52

Ankara merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 20-03-2020 02:53:14

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 21-03-2020 00:16:54

Gümüşhane merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2020 20:25:36

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 31-03-2020 14:40:28

Kütahya merkezden ben ali. Mrb paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-04-2020 03:03:50

Çanakkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, şukuladım 10-04-2020 09:51:45

Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-04-2020 22:56:46

Ankara merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 00:57:44

Kırşehir merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 11:14:49

Kütahya merkezden ben ali. Selam siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-05-2020 01:03:55

Nevşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 00:13:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir