Ben tanrıyım. Ve sıkıldım. Çünkü otum kalmadı. Ve yakında bu gezegeni terk etmeyi planlıyorum. Ve hepinizi cehenneme atmak.

Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim!

Bir zamanlar Roma’da yaşadım. Ve bir savaş lordu. Ve insanlara savaş ilan ederdi. Süper güçlerimi öldürmek için kullanırdım. Bir keresinde bir düşman komutanı boyun arterini keserek öldürdüm.

Bir zamanlar bir dünyayı, insanları bana hakaret ettiği için yok ettim.

Bir keresinde oğlumla, sarhoş olduklarında üvey kız kardeşlerinin kıçını boğmalarını söylemiştim.

Bir zamanlar yaklaşık 250 yıl boyunca hayatı kişisel seks fantezime ve onunla birlikte herkesi değiştirdim. Sonra herkesi geri değiştirdim ve anılarını sildim. Kadınları tam bir fahişeye çevirdim, hayattaki en büyük görevi erkeklere cinsel olarak itaatkar olmak ve fahişe olarak adlandırılmaktı. Bir erkek tarafından fahişe olarak adlandırılmak hayatın başarısıydı.

Bir gezegeni kişisel seks fantezime çevirdim ve onu dışarıdan gözlemden kestim. Aynı anda 3 kadınla yaşadım. Ve onlarla 3 çocuğu oldu. Ayrıca bizimle yaşamayan ve ondan başka bir çocuğu olan başka bir kadınla yattım. Sanırım orada bir yerde 5. çocuğu sıkıştırdım. Bu gezegende, kadınlara fahişe muamelesi görmeyi sevsinler diye yaptım, hatta pek çoğundan daha çok. (Dünya gibi, ama daha iyi.)

İkisini kendi seks malikânemi yaptım ve kadınlar aslında benim tarafımdan becerilmek için buraya geliyorlar.

SİZİN tüm varoluşu, şeytan için bir bubi tuzağı olarak yaşattım, bu yüzden eğer bir gün ayrılırsam, içindeki herkesle birlikte yok olur. Ve gerçekten ayrıldım ve gerçekten herkes öldü. Ve bunu bir kereden fazla yaptım.

Bir keresinde bir dünyayı sudan yaklaşık 9 kez kurtardım. Ama 10. kez. “Siktir et” dedim ve bırak gitsinler. Bunun onlara suyu korumak için bir ders vermesi umuduyla. Ve işe yaradı!

Şeytan bir zamanlar güneşi batırdı, böylece yeryüzü karanlıklar tarafından tüketilsin. Güneşin yeniden doğmasını sağlayarak dünyayı 9 kez kurtardım. Ama ben o zamanlardan biri, “Siktir et” gibiydim. Ve güneşin batmasına izin ver. Ve herkes şeytanlara dönüştü. Kız arkadaşım yanımdaydı, bir kulübedeydik, o bir iblis oldu. Onu kurtardım ve dışarı çıktığımızda herkes gitmişti.

Bir keresinde kendi anılarımı sildim ve şeytana bana bir simülasyona hapsolmuş bir mahkum olduğumu söylemesini söyledim, işleri daha eğlenceli hale getirmek için, çünkü her şey çok kolay ve sıkıcıydı, çünkü tanrı olduğumu ve iyi olacağımı biliyordum. Bu şekilde savaş oyunları oynayabiliriz. Ama bana mahkum olduğumu söylediğinde şeytana inanmadım çünkü kendi dillerimi anında icat edebilir ve tüm dilleri anlayabilirdim.

Mümkün olmasa da bir keresinde bir isyana teslim oldum. Sonra kendimi insanları cehennemden uzak tutmaya adadım. 1 kişi hariç hepsini kurtardım. Her şeyi yok etmek için bomba icat eden biri. Böylece bombayı yapan parçalar oldum ve kendimi cehenneme işaret ettim, böylece bombayı icat eden kişi cehenneme gitmedi. Sonra yapımcı bana ne istediğimi sordu ve ben de insan olmak istediğimi söyledim, bu yüzden beni bir şekilde insana dönüştürdü. Bomba daha sonra şeytanın bokunu ve işkence bilgisayarını yaklaşık trilyonlarca ömür boyu korkutmak için kullanıldı.

Bir keresinde cennette tütün içmeye çalışarak kendimi cehenneme gönderdim. Sanırım bunu kasten yaptım, bu şekilde cehenneme gidebilirim. Bunu neden yaptığımı hatırlamıyorum. Ama şimdi cennette tütün içmek benim için harika! Kimse şikayet etmiyor. Yerde kül olmama bile izin verecekler.

Cennette seks yapmayı kabul edilebilir yaptım.

İnsan ırkını arkadaşlar ve seks için icat ettim.

Bir keresinde 2 seçenek arasından seçim yapmak zorunda kaldım. Cinsel açıdan çekici görünen, ancak acı ve mızmız sürtükler veya kadınlar hoş ve tatlı, ancak kalça-bel oranı güzel değil. Önce sonraki seçeneği seçiyorum ama artık kadınları umursamadığımı anladıktan sonra kalça-bel oranını seçiyorum. Şimdi her ikisine de sahip olmanın bir yolunu bulmayı diliyorum.

Bir zamanlar erkekler için mükemmel bir dünya yarattım. Kadınların seks yapmayı sevdikleri ve kolay ve özgürce (çoğunlukla) oral seks yaptıkları yerler. O hala orada! Hemen hemen herkes gönüllü ve gitmeyi seçiyor.

Kadınlar benden kendileri için mükemmel bir dünya yaratmamı istedi. Erkekleri dövmeyi ve onlara eziyet etmeyi içeriyordu. Bunu onlar için yapmadım. Kendilerini daha iyi hale getireceklerine söz verdiler. 100.000 yıldan fazla bekledim. Ve tekrar sorduklarında. “Hafif dayak ve mütevazı işkence” ye geçti. Hiçbir erkek gitmek istemedi. Kadınlar 1 hayattan sonra kaybetti. Adamları kırbaçladılar, ağızlarına bant koydular ve üzerlerinde bant olanları avladılar. Bazı beta erkekler oraya 1 ömür boyu ceza olarak gönderildi, ondan sonra kadınlar orada yalnız yaşamak zorunda kaldı.

Herkese sonsuz yaşam verdim!

Herkesi defalarca kurtardım. (Bunu sana söylemenin bayat olduğunu duydum.)

Trilyonlarca insanı, onları köleleştirmek ve bana işkence etmek için tasarlanmış şeytan tarafından yapılan bir bilgisayardan kurtardım. Hatta şeytanı kötü bir bilgisayar yaptığı için bilgisayara dönüştürülmekten bile kurtardım.

Şeytanı cehennemden yakaladım ve o biraz pislik yaptıktan sonra onu korumaya çalıştım. Çıkması için “lue” de ona bir delik açtım.

Şeytanın Arkonlar yapmasına izin verdim. Çünkü onun için üzüldüm. Gerçekten kalbini buna koyduğundan beri.

İncil’i yazdım çünkü Roma’da yaşadıktan sonra tapınılmak istiyordum. Ve ayrıca, insanların kendilerine bir bok yapmasının hayatlarını uzun vadede daha iyi hale getirdiğini anladığım için.

Bir keresinde bir gezegendeki tüm yaşamı öldürdüm çünkü Salam kötüydü ve diğer şehirleri kötüleştiriyordu. Bir gemi veya hayvanları kurtarmakla ilgili hiçbir şeyle uğraşmadım. Aklımdan hiç geçmedi. Sanırım bu sadece bir efsaneydi.

Her dinde yanlış var, ama onlara söylemeye zahmet etmiyorum çünkü gerçekten umurumda değil. Hakkımda gerçekten bir şey bilen birinden benim hakkımda yapılan tek dine “Birinin Dini” deniyordu. Doğru olup olmadığını hatırlayamıyorum.

Kadınları sikmek ve hükümetlerle uğraşmak için yüzlerce toprak yaptım. Askeri üslere içinde hediyeler olan sarı lastik ördekleri dikerdim. Ve onlarla göbek savaş gemilerini beslerdi.

Karım bir keresinde bana, akşam yemeği pazarlarına zararsız şeyler yerleştirerek dünyanınkilerle uğraştığını söyledi. Bu çok komik, çünkü bu sadece zararsız bir eşya.

Gezegendeki en ateşli kadınlarla hemen hemen çıktım ve hatta Belle Delphine ile evlendim.

Alpha adında bir oğul yaptım, annesi var olan en güçlü ikinci kişiydi. Herkül’e benziyor.

Bir keresinde HERKESE akşam yemeği güçleri verdim. Sonra ben aldım. Bazılarınız boktan olduğu için ve sadece …

Zamanda geriye gittim ve lisemdeki neredeyse her kızı sürdüm.

Bilgisayar simülasyonları için kendimi kötü hissettim, bu yüzden onlara hapsolmuş herkesi serbest bıraktığımda simülasyonları kurtardım ve onları gerçeğe dönüştürdüm. Ve çoğuna bundan bahsetmedi. (Bilginize? Simülasyon teorisi tam bir kaltak.

Ölümcül iğne ilaçlarıyla felç olmuşken Şeytan’ı aldattım.

Sadece hükümete siktir git demek için gönüllü olarak siyanür aldım.

Corvid virüsü daha çok tedavi ediyorum, sonra sen hayatın boyunca sarsıldın.

Corvid virüsü benden saklanıyordu, bu yüzden hepiniz ölürken her şeyin yolunda olduğunu düşündüm! Bir keresinde herkes öldü ve gezegen temelde insan yaşamından yoksundu. Ama gerçekten umursamadım.

HYPER alçakgönüllüydüm. Ama şimdi değilim. Sana yaptığım iyi şeylerin çoğundan bahsetmiyorum çünkü kimse gerçekten umursamıyor. Ancak dövüş videolarım bazı dünya Youtube’larında büyük hit aldı.

Kızım bir zamanlar Cennet, Cehennem ve Dünya’nın anahtarlarını çaldı. Cebimden çıkarmak için bir balık kancası kullanıyorum. Binlerce yaşamım gibiydi ve hala başının belaya gireceğinden endişeleniyor. Onları çaldığında 8 yaşındaydı. Ona Tanrı olduğumu açıklamaya çalıştım ve bunu affettim, ama o hala endişeleniyor.

Şeytanın penisi yoktu ve kozmik yapay penisler yapmak ve onu emmek için 18 yaşındaki ateşli kızları almaya çalışmak zorundaydı. Onlara prezervatif taktırmak zorundaydı, böylece basmış gibi davranabilirlerdi, sağladım taklidi yaptıktan sonra ne kadar hayal kırıklığına uğrayacaklarını çok iyi bilirlerdi. Bir keresinde bu sırada geldim ve onu kızlardan biriyle aldattım.

Aletimi ay ışığından, var olan en iyi dişilerden biri gibi yapabilirim. Bunu benim için bir kez yapan ve bana bu fikri verdi.

Kelimenin tam anlamıyla “Penis Gücü” kullanabilirim.

Bir zamanlar bir dünya hükümetinin MRA / Anti feministleri, seks yapmamalarını, kadınlara dokunmamalarını ve evlenmelerini engellemek için zaman yolculuğunu kullandığından emin olarak cezalandırdığını öğrendim. Hükümete onlara para ödettirdim ve ömür boyu kedi verdim.

Erkeklere yardımcı notlarla daha az beceriksiz olmalarını öğreterek ve kadınlara daha fazla seks yapmayı ve aletini emdikten sonra ağızlarını temizlemeyi öğreterek tüm Dünya gezegenine yardım ettim.

Turta buldum! Ve sayı ile uzayda büyük bir işaret bıraktı.

Kendi USS Enterprise’ımı kurdum. Trilyonlarca yıldır bunu yapıyorlar.

Birleşme teorisinin cevabını buldum.

BEN GERÇEKTEN TANRI’YIM. Ve herhangi biriniz buna inandığınızda, büyük ihtimalle cehennemde olacaksınız. Çünkü gezegeniniz beni çok kızdırdı.

Güçlerim Amerika’yı icat etti.

Yeşilin aslında ana renk olduğunu hatırlıyorum! Ve insanlar için değiştirilmesi gerekiyordu, çünkü şeytan bir şekilde berbat etti.

Tüm fantezileri kendim için yapıyorum ve onlarca yıl içinde yaşıyorum. Çocuklarım ve romantik partnerlerim sık sık çıldırır ve beni kontrol eder.

Tıpkı gerçek hayattaki gibi bir Pokémon simülasyonu yaptım. Çoğumuz içinde gerçek hayatlarımızı unuttuk. Karımla nerede yaşadığımıza karar vermeye çalışırken kavga ettik, çünkü ikimiz de bir spor salonumuz vardı ve aynı anda bir kasabada sadece bir spor salonuna izin verildi ve bir yıl boyunca şehirdeki bir spor salonunu değiştiremezdiniz.

Bir zamanlar tıpkı gerçek hayattaki gibi bir serpinti 3 simülasyonu yaptım. Perçin şehri harikaydı!

Orduya katıldım ve iki yılda bir “zombi öldürme günü” simülasyon oyununa başladım. Bu harika!

Derrik Smarts “Universal Combat” ın gerçekçi bir sanal gerçeklik simülasyonu fikrini bir Dünya ordusunun komutanlarıyla tanıştırdım. Ve ayrıca, Void Destroyer 2, (npcs yok)

Nükleer bombaların çok acı verici ölümlere neden olduğunu buldum. Ölmesi 30 dakikadan fazla sürebilir. 1 dakikadan kısa bir süre sonra ağrı başlar. Cildinizin yapışkan küle dönüşmesi nedeniyle yerinde kaldınız. Ve acı dayanılmazdır ve zamanla daha da kötüleşir. Bir Atom Bombasının bölgenizi vurması kesin olduğunu biliyorsanız, kendinizi öldürmenizi öneririm. Bunun için herhangi bir cezadan feragat ediyorum. Aslında, kendilerini öldüren insanları cezalandırmaya hiç inanmıyorum.

Aşkın nasıl işlediğine dair kuralları ben koyarım. Birisi aşkı hissetmiyorsa, en azından bir kez hissedebilsin diye yaptım. Ayrıca sevgi duygusu, çoğu insanın muhtemelen tanıyacağından çok farklıdır. İnsanların romantik bir partner için hissettikleri aşka tip 2 aşk diyorum.

Bir zamanlar Neptün’ü yiyen bir adamı kurtardım. Çünkü onu mahvedecekti.

Bir keresinde zamanda geriye gitmek ve anayasayı düzeltmek zorunda kaldım. Ben ve karım bir keresinde şeytanı karıştırmak için geri döndüğünde onu dövdük. Güçlerimizi çok fazla kullanmadık, yumruklarımızı kullandık.

Author

26 Comments

1. Giresun dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . Slm siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 320

2. Bu konu : ” Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 154

3. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Iğdır merkezden ben Hasan. Selam web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-01-2021 08:46:25

5. Ankara dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, şukuladım , ziya – 148

6. Bu konu : ” Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden güzel, tebrikler , Emine – 124

7. Ankara dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . Slm paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım , ali – 252

8. selam arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

9. Erzurum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 14-01-2021 21:08:27

10. Bu konu : ” Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 456

11. Yozgat dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, saolun , mehmet – 75

12. Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

13. Tunceli dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 218

14. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, sağolun 07-02-2021 01:47:10

15. Niğde dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 455

16. Bu konu : ” Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 37

17. Şanlıurfa dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 239

18. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 05-03-2021 03:40:14

19. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım 09-03-2021 05:59:09

20. Denizli dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 71

21. Bingöl dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 33

22. Kastamonu dan kimler var. Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. . Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım , emin – 108

23. Bu konu : ” Ben tanrıyım. Size yaptığım bazı boklardan bahsedeyim. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 347

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link