Ben zaman yolcusuyum

Tamam umarım bu işe yarar. Kuantum teknolojisinden türetilen birçok şeyi kullandığımız 2070 yılından geliyorum. Hızlı seyahat, bilgi işlem ve hatta yemek yapmaktan her şeyde kullanıyoruz.

2025 civarında bazı ilerlemeler oldu, ancak etkileri 2027-2029 civarına kadar gerçekten hissetmediler. Bu noktada ordu, kütleyi azaltmak ve hızı artırmak için temel bir mikrodalga yayıcı / rezonans boşluğu kullanan kuantum el sanatları / insansız hava araçlarıyla halka açık bir şekilde kullanıldı.

2035 civarında, bazı insanlar daha iyi bir alternatif haline geldiği ve aynı maliyeti oluşturmaya başladıkça kuantum hesaplamaya geçti. Kuantum yolculuğu daha da gelişmeye başladı. Daha küçük araçlardan ve insansız hava araçlarından, bazıları fazlasıyla büyük olan yük taşıyan işlevsel el sanatları geliştirdik. Sonunda, bazı kullanım durumları için daha ucuz ve jet tahrikinden çok daha hızlı hale geldi.

Yaklaşık 2050 civarında, kuantum seyahat ve bilgisayar çoğunluktu. İnsanlar için kuantum yolculuğu, içerdiği hız nedeniyle biraz daha zordu ve stabilize kuantum yer değiştirme adı verilen temiz bir sistemle çözülen insanlar üzerindeki etkisi. Bu, odanın içindeki ortamı değiştirir, böylece bina sakinleri hiçbir kriter hissetmez. Ayrıca bu zaman zarfında ekonomide ciddi bir yükseliş yaşandı, araştırmanın sürekli gelişim için iyi finanse edildiği ve kuantumun başka neler yapabileceğini görmek için dallara ayrıldı.

Bilim adamı, 2056 yılında dünyanın dört bir yanındaki ilk canlı Hayvan’ı Almanya’ya (ABD’den) ışınlayarak zaferi ilan etti ve üç kısa yıl içinde ilk insanı yaptılar. 2062 yılına kadar ticari olarak kullanım için onaylanmıştır. Ve 2063’te, istediğimiz herhangi bir şeye dönüştürülmüş kütleden yiyecek üretiyorduk.

Ancak 2065 yılında, bazı bilim adamları ışınlanmanın temel ilkelerinde yapılan bazı değişikliklerle küçük nesnelerin ışınlanabileceğini (yaklaşık 1 cm boyutunda) zamanda geri (veya ileriye) ışınlanabileceğini keşfettiler. Bu senaryo için en iyi kullanım senaryosunu düşünerek, eğer varsa, bir elektronik iletişim cihazını bulmaya çalışacak bir program geliştirdiler. Zaman dilimini ve cihazlarla nasıl etkileşim kuracaklarını incelediler. Dokunmatik cihazla etkileşime geçmek için 1 cm’lik küçük bir sytoplazma üreten ikinci bir program geliştirdiler. Daha sonra okuduğunuz bu mesajı yazmak için çalıştırdılar.

Okuyorsanız, testin başarılı olduğu anlamına gelir. Merhaba 2020!

Tom Havign, Craig Walt, Cindy Szbuzck – SVU Quantum Lab Ekibi

PS – Bunun gerçek olduğunun kanıtı – 8/21/2020 Powerball için piyango sayıları 11 9 23 31 12 (9)

Ayrıca Donald Trump yeniden seçimi kazanacak.

“Ben zaman yolcusuyum” üzerine 30 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 21-08-2020 19:38:30

2. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-08-2020 10:49:16

3. Çanakkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-08-2020 10:44:38

4. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-08-2020 10:49:44

5. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 10:02:29

6. Gaziantep merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:21:30

7. Tokat merkezden ben mehmet. Selam sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-10-2020 23:52:31

Yorum yapın