SS: Bugün muhtemelen karşılaştığım en uygun tarihsel alıntıyla karşılaştım – özellikle de ‘covid’den bu yana idealojik ve varoluşsal duruşumdaki geçişle ilgili olarak gevşek toplum üzerinde.

… Dogalicious tarafından gönderildi
[comments]

24 Comments

1. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sağolun 17-05-2021 10:12:27

2. İzmir merkezden ben hatice. Merhaba web siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 13:28:50

3. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

4. Van dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . Selamlar paylaşım harbiden güzel, şukuladım , ali – 154

5. Afyon merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun 23-05-2021 13:41:18

6. Elazığ dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . Merhabalar sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım , ziya – 475

7. Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Tunceli dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, teşekkürler , hatice – 136

9. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 08:29:18

10. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

11. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım 13-06-2021 10:39:21

12. Bu konu : ” Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 175

13. Bu konu : ” Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok iyi, şukuladım , hatice – 352

14. Nevşehir dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 124

15. Tekirdağ dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . Slm web siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 399

16. Bu konu : ” Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 257

17. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım

18. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun

19. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 199

20. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Yalova dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 485

22. Tunceli dan kimler var. Ben zorlanmak için doğmadım. Kendi tarzıma göre nefes alacağım. Bakalım kimin en güçlü olduğunu görelim. “ . selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 86

23. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link