Aşağıdaki videoda süper rastgele bul @ 1:07 ve bu denizaltının bundan bir keyif alacağını düşündüm.

https://youtu.be/G87UXIH8Lzo?t=67

Hologram projesinin adını unutuyorum, ancak holografik uzaylı istilası teorisini okuduğuma inanıyorum. Eminim birisi detaylandırabilir.

Ve kırmızı pelerinli dinozorlar, açıkça bizim sürüngen kardeşlerimizdir.

Sonra elbette Hanx ile ilgili diğer iddialar – bunu söylemesini neden ilginç bulduğuma gelince.

Author

124 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 04:14:01

2. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-08-2020 04:14:03

3. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inan ki iyi, şukuladım 13-08-2020 04:14:05

4. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba sayfa inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 04:14:07

5. Yozgat merkezden ben gaye. Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun 13-08-2020 04:14:08

6. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Siirt merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 13-08-2020 04:14:17

10. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun

11. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

12. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım

15. Denizli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 13-08-2020 04:14:24

16. Kars merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-08-2020 04:14:25

17. Ağrı merkezden ben banu. Slm web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım 13-08-2020 04:14:26

18. Adana merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım 13-08-2020 04:14:27

19. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım

20. Uşak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-08-2020 04:14:29

21. Sivas merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-08-2020 04:14:31

22. Selamlar sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

23. Nevşehir merkezden ben gaye. Slm web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler 13-08-2020 04:14:33

24. Ardahan merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, sağolun 13-08-2020 04:14:34

25. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım

27. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

28. Sivas merkezden ben Aylin. Selamlar web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 06:24:24

29. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler 13-08-2020 09:00:17

30. Denizli merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım vallaha güzel, twitter da paylaştım 13-08-2020 09:44:31

31. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-08-2020 15:31:03

32. Karaman merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz ciddiyim güzel, tebrikler 14-08-2020 00:50:10

33. Merhaba herkese siten harbiden güzel, teraziye tıkladım

34. Selam herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

35. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

36. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

37. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten süper ötesi iyi, şukuladım 07-09-2020 02:56:21

38. Burdur merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 17:58:45

39. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 22-09-2020 08:54:57

40. Aksaray merkezden ben doruk. Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 10:15:00

41. Osmaniye merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:22:14

42. Zonguldak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 17:11:16

43. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

44. Giresun dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 366

45. Yalova dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 282

46. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selam siteniz vallaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 442

47. Sakarya dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 256

48. Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun 23-11-2020 22:43:48

49. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 404

50. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

51. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 88

52. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 32

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 186

54. Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

55. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 22-12-2020 03:23:08

56. Hakkari dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 393

57. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

58. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

59. Iğdır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 14:23:18

60. Tunceli merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler 04-01-2021 07:48:07

61. Kocaeli merkezden ben hatice. Selam paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun 04-01-2021 13:29:34

62. Çankırı merkezden ben ziya. Selam sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-01-2021 14:39:00

63. İzmir dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım , banu – 118

64. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 86

65. selamun aleyküm sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım

66. Van dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, sağolun , Aylin – 449

67. Siirt dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 222

68. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 13:24:13

69. Samsun merkezden ben hatice. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 15-01-2021 04:46:36

70. Bursa dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Slm siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 2

71. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-01-2021 05:44:13

72. Sivas merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-01-2021 02:48:34

73. Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun

74. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, teşekkürler

75. Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

76. Osmaniye dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 195

77. Denizli dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selam paylaşım gerçekten çok güzel, şukuladım , Hasan – 29

78. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 357

79. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

80. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım

81. Çorum merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, teşekkürler 28-02-2021 23:20:15

82. Van dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Merhaba web siteniz vallaha iyi, sağolun , ali – 285

83. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler , hatice – 436

84. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 16:22:42

85. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, sağolun 20-03-2021 14:19:29

86. Kahramanmaraş dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ali – 469

87. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, teşekkürler

88. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler 08-04-2021 17:55:45

89. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, sağolun , ali – 264

90. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun

91. Şanlıurfa dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , ziya – 118

92. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 63

93. Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

94. Düzce dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selamlar siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 60

95. Elazığ dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 112

96. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , gaye – 19

97. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

98. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

99. Denizli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun 17-05-2021 18:24:01

100. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, tebrikler 26-05-2021 22:46:32

101. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 108

102. Gümüşhane dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 418

103. Kütahya dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 417

104. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 263

105. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun 23-06-2021 10:10:55

106. Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

107. Karabük dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 439

108. Sakarya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha çok iyi, tebrikler 05-07-2021 02:07:28

109. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 07-07-2021 15:53:52

110. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 64

111. Diyarbakır dan kimler var. “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. . Selam herkese siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 430

112. Bu konu : ” “Bence bu adam, uzay gemilerinin kırmızı pelerinli dinozorlarla dolu olarak indiği anda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacak.” Tom Hanx, Trump hakkında konuşuyor. 2017 videosundan rastgele röportaj. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 220

113. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

114. Amasya merkezden ben banu. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun 14-07-2021 05:58:36

115. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

116. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

117. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

118. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 22:54:26

119. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, face de paylaştım 29-07-2021 00:00:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link