Kategoriler
Genel

Bence bu kadın gangsting. (r / legaladvice bağlantısı)

Bence bu kadın gangsting. (r / legaladvice bağlantısı)

bağlantı

“Kız arkadaşı akıl hastalığı belirtileri gösteren huzursuz bir yabancı tarafından izleniyor ve kaydediliyor … Kiracı olarak haklarının ne olduğu ve nasıl devam edileceği hakkında bilgi arıyor.

Kız arkadaşı (30) onun chihuahua ile yaklaşık 16 bir dairede yalnız yaşıyor. Seattle, WA. Joe Goldberg’i bariz nedenlerle arayacağımız bilinmeyen birey, Ekim ayından bu yana radarında.

O zaman zararsız görünen olağandışı davranışlar:

• Sabah 2’de lobide ayakta, kendi kendine konuşuyor ve pencereden dışarı bakıyordu.

• Görünüşe göre yanlışlıkla apartmanın rastgele yerlerinde ona koşuyor. “Hata, seninle aynı anda çöpümü çıkarıyorum … Ah, seni burada görmek çok hoş, haha.”

Her zaman bazı garip yorumlarla. Dostum sosyal olarak beceriksiz ve / veya spektrumda görünüyor. Başkalarıyla açıkça konuşmak ona doğal olarak gelmez. Karantina başladığından beri, işler çok daha uğursuzlaşıyor.

Zamanla bu karşılaşmaların sıklığı artmaya başladı. Kapısının her ses çıkardığında, salınımlarının açıldığı noktaya geldi. Joe şimdi onu geçmek için çaba gösteriyor ve koridorun sonuna ulaştığında, ilk başta hiç aklında bir hedef olmadığı için dönüyor. Bizimle olan her etkileşim uzun, sümüksü bir sırıtma ile noktalanıyor. Adam bana sürünür veriyor ve bunu biliyor gibi görünüyor. İçimizden birinin onu kabul etmesini ister ve eğer onu görmezden gelirsek gözlerinde panik bir görünüm görebilirsiniz. Asansör kapısının önünde kapıdan bir inç uzakta duruyor, yukarı gelmesini bekliyor ve baktığında boktan korkuyor. Bir keresinde “Beni korkuttun” dedi. “Hoş geldiniz.”

Mart ayı boyunca sohbetler değişmeye başladı. Ona ne tür bir araba sürdüğümü sormaya başladı ve diğer partnerinin (biz poli) neden benim yerine köpeğini gezdiğini sorguladı ve “Köpeğini her zaman yürümek zorunda kalmadan daha iyisini hak etti.” Eşlerinin ne zaman etrafta olduğunu ve ne zaman yalnız olduğunu öğrenmeye çalışıyor gibi görünüyordu.

Eğlenceli bir April Fool’s Day şakası için, ortak koridorda evinin dışında bir bitki yerleştirdi. Koridorda herhangi bir hareket olduğunda kamera deklanşör sesi çıkardı. Haha, harika şaka! Bir şişe kristal, ikinci bir bitki, vb.Dahil olmak üzere diğer nesneler etrafında görünmeye başladı. Gelecek hafta için günde birkaç kez onun tarafından yürüyecektim ve sürekli, takıntılı bir şekilde yeniden düzenlendi. Birkaç gün boyunca gürültü yapmayı durdurdu ve sonra biz salonda girdi her zaman yeni bir “sproooiiing” gürültü geçti.

“Şans karşılaşmaları” artık koridora girdiği zamanın yüzde 100’üydü. Biz kapının kilidini açmak ve dinlemek ve iki daire uzakta tıklayarak onun kapı duymak. Bazen dışarı çıktı, bazen kapısı açıkken oturduğu ve sessizce kapatmaya çalıştığı belliydi.

Geçen hafta, akşam yemeği yerken, kapıyı çaldı ve ardından “Kız orada erkek arkadaşıyla.” Kapıyı açtığımda uzun koridor boştu – iki kapı aşağı yaşamadığı sürece kimse onları görmeden asansöre yapamazdı. Ayrıca kimse bizi izliyorlardı kim daire içinde olduğunu bilemez.

Şimdiye kadar, onu çok fazla okumaması için cesaretlendiriyordum, muhtemelen sadece bizim gibi karantinada acı çekiyordu. Ama bu karşılaşma cildimi taradı. Tehlikeli bir şey yapma cesaretini artırmaya çalışıyor, sadece sınırları zorluyormuş gibi geliyordu. Kız arkadaşım bu konuda bir panik atak geçirdi.

Ertesi gün, kapı kolunu bloke etmek ve ona kilidin ötesinde bir miktar güvenlik sağlamak için bir bar satın aldık. Dairesinden dışarı çıktı ve bana çok geniş görünüyordu ve kapı sorunlarımız olup olmadığını sordu. Hayır yanıtı verdim ve içeri girdim. Çatışma benim tarzım değil ve her şey bir araya gelmiyordu, bu yüzden onunla henüz yüzleşmeye hazır değildim.

O gece gittiğimde, kasıtlı olarak kapının yanından geçerek merdivenleri çıkardım. Açıktı ve orada ön kapısından bir inç çapraz bacaklı oturuyordu. Kırmızı kablolar yere doğru koştu ve üzerinde gri bir görüntü bulunan bir bilgisayar monitörüne bakıyordu. Kablolara bağlı bir şeyle uğraşıyordu. Yine, cildim sürünerek burada çok yanlış bir şey olduğunu hissettim. Boş bir koridorda sabah 12’de onunla yalnız yüzleşmeyi reddettim. Bu The Shining’den bir sahne gibi hissetmeye başladı.

Bu noktada apartman müdürü ve polisle temasa geçtik. Daire yöneticisi, koridorda bir şeyler bırakma konusunda bir bildirim yayınlayacağını ve bir şey olursa tahliye prosedürlerini açıkladığını söyledi. Ancak tüyler ürpertici saçmalık dışında henüz somut bir şey olmadığı için bu süreç başlatılmadı. Ayrıca Joe’dan bitkilerini ve Noel ışıklarını ve kapısına bağlı diğer saçmalıkları kaldırmasını istemedi, hepsi gizli bir kamerayı gizlemek için orada olduğunu hissediyorum. Kapısının yanında, örgülü bir bilezik gibi, biraz fazla kasıtlı görünen garip eşyalar görünmeye başladı.

Polis (şok edici bir şekilde) ortaya çıktı ve bitkileri kontrol etti. Şu anda içlerinde güneş sulama makineleri olan başka bir obsesif yeniden düzenleme oturumu sırasında iki bitki hariç her şeyi kaldırmıştı. Polis hiçbir şey bulamadı, ancak olayları bildirmek için bize bir şey olduğunda dosyada tutabilecekleri bir kaynak verdi.

Bu çözümlerin her ikisinin de sorunu, çözüm olmamasıdır. İkisi de saldırıya geçene veya başka bir çizgiyi geçene kadar herhangi bir yardım sunmaz.

Son olay için, bu gece köpeğini gezmeye çıktım. Gittiğimde, kız arkadaşım onu ​​gözetleme deliğinden gözlemledi. Kapısının önünde durdu ve sırtım döndükçe fotoğrafımı çekti. Bir yandan, diğer elinde yuvarlak bir nesneye bağlı olan telefonunu tuttuğunu söylüyor.

Gece kalmayı teklif ettim, ama o kapı bar ve sürgü ile yeterince güvenli hissetti dedi. Arabama ulaştığımda penceresine bakıp bekledim. Elbette, panjurlarını geri çekti ve beni tekrar izliyordu. Onu görebildiğimi belirtmek için agresif bir şekilde ona sarsıldım ve o beni kabul etmeden geri çekildi.

Söylemeye gerek yok, lanet olasılığa kapıldım ve bu boktan işim bitti. Eski bir telefona bir video izleme uygulaması yüklüyorum ve sabahları gözetleme deliğine bantlayacağım yerlerine getiriyorum, böylece doğrudan kapısının önünde başka bir şey yaparsa, polis.

Ayrıca yarın onunla ne yapacağınızı biliyorum ve hemen bitiyor. Ama onu durdurmak için yapacağından emin değilim, özellikle de polise dahil olduğumuzun kesinlikle farkında olduğu için. Ayrıca, ilaçlara ihtiyacı olan ve onlara sahip olmayan biri gibi davrandığı için onu kontrol etmem için birisini aramamı isteyip istemediğini sormayı da düşünüyorum.

Doğru hareket şekli nedir? Bir şey olmadan önce polisten yardım almanın bir yolu var mı? Daire müdürü onu farklı bir birime taşımak veya kira sözleşmesini taşımak için izin vermek zorunda mı? Joe’yu düşük seviyeli takip gibi hissettirdiği için tahliye etmek zorunda mı?

TLDR; Benim gf apartman ürpertici pislik hareketlerini ve benim kayıt ve tehdit alt tonları ile sürekli yorumlar yapıyor. Evden dışarıdaki koridoru kaydetmek, kapıyı çalmak ve tehdit edici açıklamalar yapmak için yavaşça ilerledi ve ikimiz de onun güvenliği için endişeliyiz. Şiddet içeren bir şey yapmaya hazırlanıyor gibi görünüyor, ancak açık bir eylemde bulunmadan önce ne yapacağından emin değilim.

GÜNCELLEME 4/21: Daire müdürüyle konuştuk ve “şimdi bizden izin aldığını” söyledik, ona e-posta gönderecek ve temelde bir durma ve vazgeçme isteyeceğini söyledi. Bu, devam ederse tahliye edilebileceği 10 günlük uyarı dönemini başlatır. Şu anda pandemi nedeniyle bunun bir şey olup olmadığından emin değil.

İKİNCİ GÜNCELLEME 4/21: Dört kez yürüdükten sonra, “telefonda” kelimeleri söyleyerek yürüdü, görünüşe göre bu kızın iki erkek arkadaşı var ve beni taciz ediyor, bu noktada kapıyı açtım ve neden olduğunu sordu hakkımızda konuşuyor. Açıkçası, e-postayı apartman yöneticisinden almıştı. Taciz edileceği hakkında bir şeyler dağıtmaya çalıştı ve yanlış bir şey yapmıyor ve kamusal alanı izleme hakkı var. vs. Onu kestim ve söylemek zorunda olduğu hiçbir şeyle ilgilenmediğimi söyledim ve aşağıdakileri ortaya koydum: Benimle konuşma, onunla konuşma, diğer partneriyle konuşma ve Bizi görürsen yürümeye devam et. Ayrıldığımı gördüğünüzde kameralarınızı indirin, yüzünüzü pencerelerinizden uzak tutun ve hiçbir sorun olmayacak ve bizim tarafımızdan “taciz edilmeyeceksiniz”. Daha fazlasını söylemek için ağzını açarken fiziksel bir şey yapmadan kapıyı kapattım.

Dairenin başka bir katına taşınmak istiyoruz. “

https://np.reddit.com/r/Gangstalking/comments/ghodb7/i_think_this_woman_is_being_gangstalked/

“Bence bu kadın gangsting. (r / legaladvice bağlantısı)” için 56 yanıt

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-05-2020 17:42:15

Artvin merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:14:10

Kastamonu merkezden ben ziya. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:14:28

Erzurum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 15-05-2020 23:44:00

Muş merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 23:39:26

Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-05-2020 17:45:04

Kırıkkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım 24-05-2020 22:04:36

Giresun merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-06-2020 23:33:10

Çankırı merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-06-2020 21:55:56

Van merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 17-06-2020 21:55:57

Kocaeli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 17-06-2020 21:55:59

Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:56:03

Edirne merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 17-06-2020 21:56:05

Bilecik merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım 17-06-2020 21:56:10

Uşak merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-06-2020 07:44:53

Samsun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, sağolun 02-07-2020 18:07:52

Aksaray merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 19:34:02

Van merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 05-07-2020 17:38:56

Samsun merkezden ben ali. Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-07-2020 18:31:43

Manisa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 18:33:41

Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan harbiden güzel, face de paylaştım 23-07-2020 12:19:24

Yalova merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-07-2020 02:33:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir