Yıllar önce internet satışlarında çalıştım ve yaygın olarak kullandığımız araçlardan biri bize insanların web sitemize geldiklerini söyledi, böylece rakipler sitesinde olup olmadıklarını görebiliyorduk, envanterlerinde arabalara baktıklarını varsayabilirdik. ve aynı araba için daha fazla ücret almaktan kurtulamayacağımızı.

Her neyse, bu yıllar önceydi, eminim ki bu tür bir araç her yerde kullanılıyor ve CNN’in benim gibi şeyleri herkesin bakış açısından yuvarlak bir şekilde görmeyi seven insanları taramak için kullandığından şüpheleniyorum.

Author

37 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. . Selam herkese web siteniz valla dikkat çekici, saolun , ahmet – 193

2. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 327

3. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 403

4. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 281

5. Merhaba paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım

6. Adıyaman merkezden ben mehmet. Slm sayfanız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-05-2021 23:37:52

7. Manisa dan kimler var. Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 86

8. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 338

9. Selamın aleyküm siten cidden iyi, facebookta paylaştım

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 360

11. Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 19-05-2021 09:17:36

12. merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler

13. Çorum dan kimler var. Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. . Selamlar web siten vallaha çok güzel, tebrikler , ali – 11

14. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

15. Adana merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-05-2021 12:53:55

16. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 424

17. Malatya merkezden ben emin. Mrb sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler 04-06-2021 13:04:33

18. Sinop dan kimler var. Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. . Merhaba sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 7

19. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 187

21. Zonguldak merkezden ben Emine. Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 07-06-2021 19:18:18

22. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha güzel, sağolun , hatice – 442

23. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , ziya – 218

24. Bingöl dan kimler var. Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 113

25. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 1

26. Isparta dan kimler var. Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. . Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 418

27. Yozgat merkezden ben gaye. Slm web siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 07-07-2021 05:31:34

28. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 254

30. selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

31. Hakkari merkezden ben . Selamlar sayfa ciddiyim iyi, tebrikler 17-07-2021 07:14:54

32. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 23-07-2021 09:19:58

33. Kırşehir merkezden ben hatice. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 11:43:49

34. Kilis dan kimler var. Bence CNN, web sitelerine FoxNews’ten gelen kişilerin akışa erişimini engelliyor. . selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 267

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link