Bence herkes Netflicks’de “The Social Dilemma” belgeselini izlemeli

Ben on yıllardır zorlu bir komplo delisiyim. Ayrıca internetten önceki daha basit bir zamanı hatırlayacak kadar büyüğüm ve bu teknolojinin hayatımıza getirdiği iyiyi ve kötüyü ilk elden gördüm. Tam açıklama, bir teknoloji devi için çalışıyorum, herkes şirketin adını duydu, bu belgeselde konuşulanlar üzerinde tam olarak konuşuluyor. Sadece bunların doğru olduğunu söyleyeceğim. Tartışmak, taş atmak veya herhangi birini ikna etmek için burada değilim, ama bu son zamanlarda izlediğim en önemli filmlerden biri. Sanırım hepimiz ilişki kurabiliriz ve benim gibi düşünen komploların filmin mesajına biraz daha açık olduğunu hissedebiliriz.

Git izle.

“Bence herkes Netflicks’de “The Social Dilemma” belgeselini izlemeli” üzerine 16 yorum

1. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 12-09-2020 08:44:12

2. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 09:28:03

3. Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, face de paylaştım 07-10-2020 18:22:14

4. Bingöl merkezden ben ali. Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:26:09

Yorum yapın