Bence kötü tanrı bu boyutu yönetiyor

Bu her şeyi açıklıyor. Tamamen kontrol etmek değil, en azından diğer hizipleri (insanlar, diğer ruhsal varlıklar, herhangi bir şey) alt etmek.

AB’nin Gotthard tünelini neden Baphomet kostümüyle kutladığını düşünüyorsunuz? Neden pop konserinin ve müzik videolarının belirli okült sembollerle dolu olduğunu düşünüyorsunuz? Neden Vatikan’ın İsa adında şeytani bir heykeli olduğunu düşünüyorsunuz (hiç de İsa’ya benzemiyor)? Neden insanlık tarihinin% 90’ının kölelik ve sefalet, yoksulluk, hastalık ve savaşla dolu olduğunu düşünüyorsunuz? Sence bütün bu savaşları kendi irademizle mi başlattık?

Her şeyi açıklayabilen bu dünyayı kötü tanrı yönetir.

Ya da AKA antik tanrıları gibi kötü uzaylılar.

This Post Has 9 Comments

1. Anonim

Bu konu : ” Bence kötü tanrı bu boyutu yönetiyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , – 100

2. elif yılmaz

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-03-2021 10:05:18

3. gaye

Bu konu : ” Bence kötü tanrı bu boyutu yönetiyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 397

4. ahmet

İstanbul dan kimler var. Bence kötü tanrı bu boyutu yönetiyor . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 71

5. doruk

Isparta dan kimler var. Bence kötü tanrı bu boyutu yönetiyor . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, sağolun , doruk – 361

6. doruk

Kayseri merkezden ben doruk. Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler 30-03-2021 20:51:46

7. ali

Siirt merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 04-04-2021 19:12:43

8. ali

Kahramanmaraş dan kimler var. Bence kötü tanrı bu boyutu yönetiyor . selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 470

9. Aylin

Selam herkese web siteniz cidden çok iyi, sağolun

Bir cevap yazın