Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo.

Bütün gün sarı güneşten ve onun anısından bahsedebilirim ve saat işi gibi biri belirip “Mandella etkisi!”

Hafıza kesinlikle yanılabilir ve hatalara yatkın olsa da, tüm gün sarı güneşin hatırasının bir hata olduğunu düşünmüyorum, gerçek. Gerçeklik.

Beyaz güneşi ilk olarak 2011’de fark ettim,

İncil, güneşte ve ayda işaretler olacağından bahsediyor ve ben İşaya 30:26 ve Luka 21:25 gibi bununla bağlantılı görünen birçok ayet buldum.

“Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo.” üzerine 43 yorum

1. Çankırı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, facebookta paylaştım 25-09-2020 02:05:34

2. Ankara merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 02:53:53

3. Kayseri merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:18:34

4. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 189

5. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 15-10-2020 03:49:39

6. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 182

7. Iğdır dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . selamun aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 165

8. Malatya dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ali – 322

9. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selam siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ahmet – 36

10. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 117

11. Amasya dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 10

12. Amasya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-11-2020 16:22:29

13. Antalya dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, teşekkürler , banu – 395

14. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Emine – 246

15. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 21-12-2020 21:52:44

16. Bitlis dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 314

17. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 440

18. Aksaray dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 144

19. Adıyaman merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun 13-01-2021 09:12:55

20. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , – 393

21. Adıyaman dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 494

22. Batman dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selam web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 475

23. Mersin dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 484

24. Çorum dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , ahmet – 210

25. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-02-2021 11:47:56

26. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki iyi, teşekkürler , emin – 385

27. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, saolun , doruk – 127

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link