Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo.

Bütün gün sarı güneşten ve onun anısından bahsedebilirim ve saat işi gibi biri belirip “Mandella etkisi!”

Hafıza kesinlikle yanılabilir ve hatalara yatkın olsa da, tüm gün sarı güneşin hatırasının bir hata olduğunu düşünmüyorum, gerçek. Gerçeklik.

Beyaz güneşi ilk olarak 2011’de fark ettim,

İncil, güneşte ve ayda işaretler olacağından bahsediyor ve ben İşaya 30:26 ve Luka 21:25 gibi bununla bağlantılı görünen birçok ayet buldum.

“Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo.” üzerine 11 yorum

1. Çankırı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, facebookta paylaştım 25-09-2020 02:05:34

2. Ankara merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 02:53:53

3. Kayseri merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:18:34

4. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 189

5. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 15-10-2020 03:49:39

Yorum yapın