Bütün gün sarı güneşten ve onun anısından bahsedebilirim ve saat işi gibi biri belirip “Mandella etkisi!”

Hafıza kesinlikle yanılabilir ve hatalara yatkın olsa da, tüm gün sarı güneşin hatırasının bir hata olduğunu düşünmüyorum, gerçek. Gerçeklik.

Beyaz güneşi ilk olarak 2011’de fark ettim,

İncil, güneşte ve ayda işaretler olacağından bahsediyor ve ben İşaya 30:26 ve Luka 21:25 gibi bununla bağlantılı görünen birçok ayet buldum.

Author

71 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, tebrikler

2. Çankırı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, facebookta paylaştım 25-09-2020 02:05:34

3. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 02:53:53

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

5. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

6. Kayseri merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:18:34

7. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 189

9. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 15-10-2020 03:49:39

10. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 182

12. Iğdır dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . selamun aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 165

13. Malatya dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ali – 322

14. Hatay merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, şukuladım 03-11-2020 21:03:03

15. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selam siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ahmet – 36

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 117

17. Amasya dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 10

18. Düzce merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun 23-11-2020 21:43:12

19. Amasya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-11-2020 16:22:29

20. Antalya dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, teşekkürler , banu – 395

21. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Emine – 246

22. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

23. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler

24. selam arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, tebrikler

25. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 21-12-2020 21:52:44

26. Bitlis dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 314

27. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 440

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

29. Merhaba paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

30. Aksaray dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 144

31. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler

32. Adıyaman merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun 13-01-2021 09:12:55

33. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , – 393

34. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 494

35. Batman dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selam web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 475

36. Mersin dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 484

37. Çorum dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , ahmet – 210

38. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, tebrikler

39. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-02-2021 11:47:56

40. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki iyi, teşekkürler , emin – 385

41. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, saolun , doruk – 127

42. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 438

43. Bolu merkezden ben Hasan. Selam web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-03-2021 14:47:05

44. Artvin merkezden ben Emine. Selam web sitesi cidden iyi, face de paylaştım 16-03-2021 14:14:03

45. Bilecik merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-03-2021 22:05:04

46. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 405

47. Erzincan merkezden ben banu. Slm siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 20-03-2021 13:40:35

48. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Slm sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 154

49. Zonguldak dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamın aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 494

50. Erzurum dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamlar sayfa vallaha güzel, tebrikler , Aylin – 284

51. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

52. Kilis merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 22-04-2021 18:09:05

53. selamun aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

54. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 303

55. Bu konu : ” Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 148

56. selam arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

57. Hatay dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 475

58. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler

59. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-05-2021 12:06:37

60. Osmaniye dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ziya – 138

61. Trabzon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 07-06-2021 16:40:48

62. Antalya dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Merhaba web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 31

63. Isparta dan kimler var. Bence “Mandella Effect”, 80’lerin 90’lı yılların başlarında bütün gün sarı güneşi hatırlayanları bir tür veya etiket haline getirmek için tasarlanmış devasa bir komplo. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun , ahmet – 211

64. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 17-06-2021 01:53:56

65. Ordu merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, şukuladım 17-06-2021 14:22:36

66. Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, saolun 21-06-2021 06:23:15

67. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link