Çok fazla Monterey burrito yiyorum. Muhtemelen üç öğle yemeğimden en az birini oluşturuyorlar. Az önce 8 paket daha açtım ve çok daha küçük olduklarını fark ettim. Bununla ilgili internette hiçbir şey bulamadım. Ama bu tür berbat. Muhtemelen enflasyon ya da başka bir şey. Her neyse, bu muhtemelen bu sayfadaki diğer komplolardan farklıdır ama bunu başka nereye göndereceğimden emin değildim.

Author

48 Comments

1. Muğla dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 123

2. Afyon dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 307

3. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Hatay dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler , Aylin – 472

5. Bolu dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Selamın aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , – 3

6. Kastamonu dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 189

7. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 279

9. Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım , memo – 7

10. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-08-2021 06:27:34

11. elif yılmaz Reply

Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 107

13. Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

15. Çanakkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım 13-08-2021 23:38:05

16. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-08-2021 10:50:29

17. Çanakkale dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 36

18. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 58

19. Kocaeli dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Merhabalar siten inanki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 104

20. Karabük dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Slm bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun , Hasan – 479

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 477

22. Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, face de paylaştım , banu – 247

23. Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , doruk – 259

24. Şırnak dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 267

25. Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 498

26. Gümüşhane merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 30-08-2021 08:56:28

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 341

28. Sivas dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 131

29. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

30. Afyon dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 227

31. Bu konu : ” Bence Monterey burritoları küçüldü ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 2

32. Gümüşhane dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 214

33. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım 03-09-2021 11:50:40

34. Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 03-09-2021 12:22:27

35. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2021 20:00:26

36. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 06-09-2021 10:51:20

37. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

38. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

39. Mersin merkezden ben ziya. Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 07-09-2021 13:10:39

40. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 1

41. Bayburt merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-09-2021 10:21:28

42. Tokat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, tebrikler 08-09-2021 15:48:30

43. Erzincan dan kimler var. Bence Monterey burritoları küçüldü . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 90

44. selamun aleyküm siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment