Bence öğrenci kredileriyle yakında gerçekten bir şey olacak (iptal / azaltma / vb.)

Bu yüzden, öğrenci kredilerini iptal etmesi için Biden’a baskı yapıldığını gördüm. Normalde bunu boşa çıkarırdım, çünkü öğrenci kredileri sonsuza dek konuşulan bir şeydi ve kesinlikle sıfır eylem gerçekleştirildi. Ekonomiyi ezen salgına rağmen, umut ölçüm hiç yükselmedi.

Ancak dün öğrenci kredisi sağlayıcımdan bir telefon aldım. (Sağlayıcımın beni bundan önce kelimenin tam anlamıyla aramamış olduğunu belirtmek gerekir.) Sözüm ona şu anda% 0 faiz olduğu için, borcumu daha etkin bir şekilde azaltabilmem için beni kredimden ödeme yapmaya şiddetle teşvik ediyorlardı. Bu doğru ve düşünüyorum da belki beni açgözlü yüreklerinin iyiliğinden aradılar.

Ama … buna inanmıyorum. Öncelikle, insanların% 0 oranında ödeme yapması onların çıkarına (ha) değildir … Yani, bizim sahip olmadığımız içeriden bilgilere sahip olmadıkları sürece.

Öğrenci kredisi şirketlerinin kredilerin iptal edileceğini / azaltılacağını bilmeleri ve şimdi insanların gitmeden önce ödemelerini sağlamak için çabalamaları mümkün.

Bütün bunlar çoğunlukla bir önseziye dayanıyor … Yani bilmiyorum. Hiçbir şey olmayabilir.

This Post Has 18 Comments

1. memo

Aydın merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, sağolun 04-02-2021 21:44:33

2. ali

Bu konu : ” Bence öğrenci kredileriyle yakında gerçekten bir şey olacak (iptal / azaltma / vb.) ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 222

3. hatice

Bu konu : ” Bence öğrenci kredileriyle yakında gerçekten bir şey olacak (iptal / azaltma / vb.) ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 361

4. ali

Isparta merkezden ben ali. Selam siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım 04-02-2021 22:25:20

5. hatice

Artvin merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun 04-02-2021 23:02:57

6. doruk

Merhabalar siten inan ki iyi, teraziye tıkladım

7. Emine

Sinop merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 02:11:11

8. ziya

Giresun merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-02-2021 02:42:38

9. mehmet

Konya merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 02:43:04

10. emin

Hakkari dan kimler var. Bence öğrenci kredileriyle yakında gerçekten bir şey olacak (iptal / azaltma / vb.) . Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 155

11. hatice

Selamlar paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Gürbüz

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-02-2021 17:05:02

13. doruk

selamun aleyküm web siten harbiden iyi, face de paylaştım

14. Anonim

Bu konu : ” Bence öğrenci kredileriyle yakında gerçekten bir şey olacak (iptal / azaltma / vb.) ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım , – 248

15. hatice

Uşak dan kimler var. Bence öğrenci kredileriyle yakında gerçekten bir şey olacak (iptal / azaltma / vb.) . Slm sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 250

16. Hasan

Mrb bu web sitesi vallaha iyi, sağolun

17. memo

Giresun merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım 30-03-2021 13:29:17

18. Anonim

Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, tebrikler

Bir cevap yazın