Kategoriler
Genel

Bence polis ABD’de bir iç savaş başlatmaya çalışıyor.

Bu düşünceyi dünyaya yaymak zorundayım ve nereye göndereceğimi bilmiyorum. Burada hiç yayınlamadım çünkü komplo teorilerinden biri değilim. Ama bu sadece bir sır anlamına geliyor, değil mi?

Kovalamaca doğru keseceğim. Bence polis ABD’de bir iç savaş başlatmaya çalışıyor. Aşağıdaki kanıtları sunuyorum ve eminim başkaları da ses çıkarabilirler:

Birkaç yıl önce okuduğumu hatırlıyorum. FBI, Beyaz Supremacist’in Kolluk Sızıntısını Sessizce Soruşturdu. Bugün baktım ve rapor hala yayınlanmadı.

Sonra birkaç gün önce karşılaştım Amerika Birleşik Devletleri’nde Konfederasyon Hakkındaki Gerçekler ve sonra yirmi dakika ağlamak zorunda kaldı. Uzun öykü kısa, beyaz süpremacistler tarihimizi başarıyla yeniden yazdılar ve tüm nesillerimiz geçmişimiz hakkında yalan söylediler.

Artık bu bağlantıları tıklamanıza gerek kalmadan okuduğunuzu biliyorum, ancak bu kaynaklar The Intercept ve ACLU kaynaklı. Her ikisinin de iddialarını destekleyen kanıtları var. Manşetler sansasyonel değil.

Ve polisimiz siyah protestoculara karşı şiddeti kışkırtıyor ve sanırım nihayet ülkemizde derin beyaz üstünlüğün nasıl çalıştığını görüyorum. Bütün bunlar, Başkanımızın iki gün önce “beyaz güç” diye çığlık atan bir adamı retweetlediğini görmezden geliyor.

Bunu bir araya getirmenin roket bilimcisi gerektirdiğini sanmıyorum. Bunu başka biri de görüyor mu?

Lütfen yorum yapmadan önce bu ikinci bağlantıyı izleyin. Bir saat 40 dakika uzunluğunda, ama her saniyeye değer.

“Bence polis ABD’de bir iç savaş başlatmaya çalışıyor.” için 8 yanıt

Kırıkkale merkezden ben doruk. Slm siteniz inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 30-06-2020 02:51:23

Isparta merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun 09-07-2020 00:48:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir