Bence Trump meşru bir darbe yapıyor.

Bunun gibi yayınlar yapma eğiliminde değilim ve normalde süper spekülatif olmak için değilim, ama bunu çok düşünüyorum ve bildiğiniz düşünceyi dökmek mi gerekiyor?

Her neyse, bir çok insanın kozla ilgili olarak “faşist” ve “diktatör” etrafında attığını biliyorum, ama sanırım bir şey planladığını destekleyecek iyi kanıtlarım var.

Birincisi, seçim yenilgisini kabul etmeyeceğini açıkça ortaya koydu. Kötü şöhretli Chris Wallace röportajında ​​yenilgiyi kabul edeceğini söylemeyi reddetti. Biden onu yenerse, bunun hileli olduğu için bu anlatıyı görüyor. DNC açık bir şekilde tamamen yozlaşmış, ancak başkanlık seçimlerini düzenlediklerini sanmıyorum.

İkincisi, ABD’deki büyük şehirlerde “sivil huzursuzlukla” mücadele etmek için bu federal ajanları kuruyor. Şu anda belirtilen amaç, isyanları ve yağmacıları, gerçekten yapıyor olsalar da (şahsen olduklarına inanmıyorum) tartışmaya açık olup olmadıklarını durdurmaktır. Ancak bunları, Trump’ın Antifa’yı “terörist bir örgüt” olarak gerçekten dehşet verici olarak tanımlamasıyla eşleştiriyorum.

Medyanın anlatımına rağmen, herhangi bir solcu Antifa’nın bir organizasyon olmadığını söyleyebilir. Bu bir ideoloji. BLM gibi, lider yok, üyelik yok, yapı yok. Bu sadece insanların adına hareket ettiği inancıdır. Sanırım koz yönetimi Antifa için hiçbir yapı olmadığını ve “Antifa” kasten yasadışı hale getirdiğini bilerek, onları herhangi bir solcuya “terörist” yapan tokat atabilirler.

Bu fiyatların açıklanmasıyla, sadece hızlı bir şekilde özetleyeceğim; Trump seçimleri kaybeder -> hileli olduğunu ve geri çekilmeyi reddettiğini iddia eder -> protestolar buna cevaben açıkça ortaya çıkar -> koz bu protestoları “Antifa teröristleri hükümeti devirmeye çalışıyorlar çünkü o hileli çünkü ).

Açıkçası onu tekrar falan etkilemeye çalışırlar, ama bu işe yaramaz. Boom, diktatör.

“Bence Trump meşru bir darbe yapıyor.” üzerine 20 yorum

1. Van merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-08-2020 22:09:42

2. Bilecik merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım 05-08-2020 18:48:20

3. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-08-2020 19:02:00

4. Karaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 17-08-2020 01:28:12

5. Gümüşhane merkezden ben gaye. Slm sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:58:54

6. Kars merkezden ben banu. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 17:05:03

7. Bu konu : ” Bence Trump meşru bir darbe yapıyor. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 397

8. Karaman merkezden ben ali. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 20-10-2020 05:36:20

Yorum yapın