Çoğunuz bu gezegene hiçbir şey yapmıyorsunuz, odalarınızda oturuyorsunuz, size verdiğimiz fast food’ları yiyorsunuz, gezegeni kirletiyorsunuz, bu dünyanın kaynaklarını tam anlamıyla hiçbir şey yapmadan israf ediyorsunuz. Seçkinler bir ay içinde tüm gereksiz insanları yok edebilirler, ama yine de size bir şans veriyorlar çünkü ne kadar aptal olduğunuz her birinizin bir şansı hak ettiğine inanıyorlar. Sonra da ırkımız adına bu dünyayı değiştirmeye çalışan zenginleri/elitleri suçluyorsunuz ve imtiyazsız insanları suçluyorsunuz.

İmkanları kısıtlı insanlara bir değişiklik yapmak, aşırı imtiyazlı insanların bazı özgürlüklerini ve haklarını kaybetmeleri anlamına gelebilir, ancak buna dünya çapında düşük ve orta sınıf vatandaşlar arasındaki zenginlik ve fırsat dağılımını istikrara kavuşturmak için ihtiyacımız var. Seçkinler bu gezegeni düzeltmek için çözümler bulmaya çalışıyor, ancak siz aşırı ayrıcalıklı insanlar, sizi gelişmekten alıkoyan gereksiz haklarınız ve özgürlüğünüz için sızlanıyorlar. Bu değişim fedakarlıklar gerektirecek ama fedakarlıklar olmadan değişim olmayacak.

Çoğunuz 1. dünya ülkelerinde konfor ve güvenlik içinde yaşıyorsunuz. “Mağduriyet” ihtiyaçlarınızı karşılamak için kendi problemlerinizi yaratıp, yarattığınız problemler için elitleri suçlayacak kadar rahatsınız. Çoğunuz 50 yıl sonra çalışamayacak, robotlar işinizi elinizden aldığında Yeni Dünya Düzeni olmadan evsiz kalacaksınız. Yeni Dünya Düzeni’ni kabul ederseniz herkes gibi aylık maaş alırsınız, durumunuz ne olursa olsun o parayı alırsınız, devlete ait bir evde kovulmaktan, finansal istikrarınızdan korkmadan yaşarsınız. Daha az özgürlüğe sahip olabilirsin ama mutlu olacaksın.

Bu süreçte ölebilirsin, ama bu seni kurtarmakla ilgili değil, bu ırkımızı ve bu gezegeni kurtarmakla ilgili. Bunu anlayamayacak kadar aptal olabilirsin ama bir insan olarak hiçbir değerin yok, senin değerin ait olduğun ırktan, insan ırkından geliyor. 100 yıl yaşarsanız ırkımızın ve gezegenimizin çok fazla zamanı olmayacak, ancak 50 yıl yaşarsanız ırkımızın kendisini bu gezegenden, hatta bu güneş sisteminden kurtaracak zamanı olacaktır.

Gelecekte mahremiyetiniz ve özgürlüğünüz olmayacak ama herkes gibi finansal istikrar ve eşit haklara sahip olacaksınız. Cinsiyetiniz, engeliniz veya ırkınız gelecekte önemli olmayacak. Amerikalı ya da beyaz bir erkek yerine insan, Dünya vatandaşı olarak görüneceksiniz.

Değişime açık olun ve kabul edin. Seçkinlere fayda sağladığından daha fazla size fayda sağlayacaktır’.

Author

34 Comments

1. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 05-07-2021 09:03:14

2. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. Bayburt merkezden ben ali. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 05-07-2021 09:42:22

4. Yalova dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . Merhaba web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , doruk – 85

5. İzmir merkezden ben banu. Selamlar web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 05-07-2021 11:58:25

6. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım

7. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 387

8. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, tebrikler

9. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım

10. Niğde dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 301

11. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, face de paylaştım

12. Tekirdağ dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . Merhabalar web siten gerçekten güzel, teşekkürler , Hasan – 466

13. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 254

14. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 32

15. Kastamonu dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 304

16. Diyarbakır merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 13-07-2021 21:25:36

17. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 153

18. Niğde merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, face de paylaştım 16-07-2021 10:37:42

19. Mersin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 22-07-2021 01:17:58

20. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , – 46

21. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . Slm siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 99

22. Karaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 27-07-2021 17:01:47

23. Osmaniye dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, sağolun , hatice – 447

24. Uşak dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . Selam paylaşım yeminle iyi, teraziye tıkladım , ziya – 55

25. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 272

26. Samsun merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-08-2021 00:33:55

27. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun , Hasan – 199

28. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , doruk – 346

29. Kütahya dan kimler var. Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 130

30. Bu konu : ” Bencil olmayı bırakın ve Yeni Dünya Düzenini kabul edin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 486

31. Mersin merkezden ben ali. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-08-2021 03:32:42

32. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

33. Amasya merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, şukuladım 01-09-2021 15:55:36

Write A Comment