Çok fazla C / PTSD var. Geri dönüşler tüm hayatım gibi. Flashback’ler her zaman olur. HER ZAMAN. Anılar zihnimi dolduruyor, böylece temelde hayatım boyunca uyurgezerim. Bununla savaşmaya çalışıyorum ve şimdiki zamanda kalmaya çalışıyorum ama düşünceler, arka plana zorlansalar bile hala orada olsalar bile gerçekleşmeye devam ediyor. Daha çok uyuyordum, çok uyuyordum, bitkin hissediyorum ve bu sıradan rüyalar görüyorum ama rüyalar daha önemli. Onların olmasını istemiyorum.

İşte bana ne olduğuna dair teorim. 9 asım var ve bu istatistiki hayatı yaşıyorum. Bir süredir bu hayatı yapıyorum. İşte teori

Bildiğimiz haliyle hayat bir rüya. Ve gece gördüğümüz rüyalar, potansiyel olarak bir sonraki yaşamdır. Hayatımızın tetiklediği düşüncelerimizde gördüğümüz rüyalar işte burada ve bu orta düzey bir rüya gibi. Bu rüya çok ağırlaşırsa, kendimizi en azından “hayatlarımızı yaşarken” uyanıkken yüzümüzün önünden gelen rüyalardan uyuduğumuz uyku rüya seviyesine itiyoruz. Her neyse, uyku rüyaları sonraki hayatımızı yaratıyor. Ya da bu yaşam, şu ya da sonraki, bir şey ve biz onu önceden izliyoruz ya da yaratıyoruz. Bizim hoşumuza giden daha çok bir şey.

Her neyse, hissettiğim düşünceler ve rüyalar yüzünden ölüme terkediliyorum ve bence bu, hepimizin yüzleşmek zorunda kalacağı süreç olabilir, Ölüm. Gerçek için. Sanırım bu, bu hayattan anılardan ve suçluluktan kaçınma ve sonra bir daha asla uyanamayacağımız rüyanın uykudan üstesinden gelmede tezahür eden ilerici bir fanteziye doğru aşağı doğru çekiliyor.

Buradaki fikir, kendimizi rüyalarda daha da gerçekdışı olmaya itiyoruz. Kendimizi potansiyel olarak umutsuzluk çukurunun derinliklerine itiyoruz, rüya görmeye devam ettiğimizde, hayallerimiz mevcut düşüncemiz tarafından yaratılıyor, düşünce hayatımızı ve zihnimizi nasıl koruduğumuz.

Bu ölümü bırakmak için her planım var, bu yüzden tehlikede değilim, ama sizin hayatımda ne bulduğumu bilmek isteyeceğinizi düşündüm. Ama şimdi sigarayı ve içkiyi bırakarak bundan kaçıyorum. Bu bir dünya fark yaratıyor ve bu hayatta uzunca bir süre burada olacağım, en azından birkaç on yıl. İyi şanslar, hayatta kal Tanrım biliyorsun bizi terk ettiğinde güçsüzleştiriyorsun

https://www.youtube.com/watch?v=Eq1Kk6FR040

24 Comments

1. Yalova dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, sağolun , Emine – 241

2. Bingöl dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 39

3. Gümüşhane dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 363

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bende çok fazla C / PTSD var ” çok güzel. Selam sayfa cidden güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 151

5. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

6. selam arkadaşlar siten valla iyi, teraziye tıkladım

7. Bursa merkezden ben emin. Selamlar siten gerçekten mükemmel, tebrikler 24-05-2021 13:57:58

8. Gürbüz Reply

Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Sinop dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , gaye – 17

10. Bu konu : ” Bende çok fazla C / PTSD var ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 398

11. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 108

12. Adıyaman dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . Merhaba herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 349

13. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Merhaba web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

16. Kütahya merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 22-06-2021 22:39:41

17. Bu konu : ” Bende çok fazla C / PTSD var ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 152

18. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler 14-07-2021 11:25:45

19. Bingöl dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 352

20. Bu konu : ” Bende çok fazla C / PTSD var ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 226

21. Trabzon dan kimler var. Bende çok fazla C / PTSD var . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 164

22. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. Bayburt merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım 29-07-2021 06:16:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link