Öncelikle “bedenim benim seçimim” aşılar için geçerlidir.

İkinci. Onlara aşağıdakiler için aşı olup olmadıklarını sorun (şu anda Amerika’da fda onaylı tüm aşılar):

Adenovirüs

Şarbon

Kolera

Difteri

Hepatit a

Hepatit B

Haemophilus influenzae tip b (Hib)

İnsan Papilloma virüsü (HPV)

Mevsimsel Grip (Grip)

Japon Ensefaliti

Kızamık

Meningokok

Kabakulak

Boğmaca

Pnömokok

Çocuk felci

Kuduz

Rotavirüs

Kızamıkçık

Zona hastalığı

Çiçek hastalığı

Tetanos

Tüberküloz

Tifo

Suçiçeği

Sarıhumma

Kaynak: https://www.cdc.gov/vaccines/vpd/vaccines-list.html

Gönderen … Deplorableasfuk
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 232

2. Yalova dan kimler var. Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 210

3. Burdur merkezden ben . Merhaba siten vallaha billaha mükemmel, saolun 28-03-2021 23:59:39

4. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … . Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 435

5. Bu konu : ” Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … ” çok güzel. Slm siteniz yeminle iyi, sağolun , Hasan – 484

6. Bu konu : ” Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … ” çok güzel. Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 341

7. Edirne merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun 04-04-2021 07:43:57

8. Bu konu : ” Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 389

9. Bu konu : ” Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, face de paylaştım , ali – 430

10. Denizli merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 11-04-2021 22:01:08

11. Iğdır dan kimler var. Benden covid “aşı” yaptırmamı isteyenlere … . selamun aleyküm web siten cidden çok güzel, sağolun , memo – 401

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link