Son zamanlarda aşıyla ilgili birçok şey okudum ve bir kez aldığınızda aşıdan kurtulamayacağınız gerçeği… Bu bariz bir şey çünkü vaxx kan dolaşımına bir kez girdiğinde, onu filtrelemenin bir yolu yok. kanın. Ama ya yapabilseydik?

Proteinler ve enzimler konusundaki anlayışım, rekabetçi substratlar ve/veya inhibitörler ile çalışma şeklini değiştirebileceğinizdir. Bağışıklık tepkisine neden olmasını önlemek için spike proteine ​​rekabetçi bir şekilde bağlanacak bir anti-vaxx (protein kompleksi) yapmayı düşünen var mı? Veya başak proteininin bağlanacağı bağlanma bölgelerine bağlanabilen rekabetçi bir inhibitör mü? Açıkçası bu, mRNA farklı bir teknoloji olduğu için yalnızca adenovirüs ve alt birim vaxx ile çalışacaktır. Ancak o zaman bile, translasyonunu önlemek için diziyi metilleyen veya Ubiquitinate eden rekabetçi bir substrat olmalıdır.

Dediğim gibi, benden daha akıllı beyinleri aramak.

33 Comments

1. Manisa merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2021 18:02:18

2. Gümüşhane dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 84

3. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Sivas merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-08-2021 18:13:08

5. Malatya dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , – 364

6. Bu konu : ” Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 35

7. Slm web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 19

9. Bitlis dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 131

10. Muş merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler 18-08-2021 18:40:37

11. Bu konu : ” Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 317

12. Aydın dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 198

13. Bu konu : ” Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 143

14. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 450

15. Kayseri dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 222

16. Bu konu : ” Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , banu – 383

17. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 290

18. Sinop dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . Merhaba paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun , banu – 68

19. Bursa merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa cidden mükemmel, şukuladım 26-08-2021 20:25:29

20. Hakkari merkezden ben memo. Selam web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım 28-08-2021 17:24:34

21. Çankırı merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, tebrikler 29-08-2021 15:16:18

22. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 473

23. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler 04-09-2021 02:13:02

24. Bu konu : ” Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 432

25. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

26. Artvin dan kimler var. Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 397

27. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 10-09-2021 03:48:04

28. Manisa merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan yeminle iyi, sağolun 15-09-2021 04:08:04

29. Bu konu : ” Benden daha zeki tüm beyinlere sesleniyorum… ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle çok güzel, şukuladım , banu – 213

30. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment