Sitelerine gittiğinizde bir sürü Coronafake News ortaya çıkıyor, her zaman ilgilenmiyorum, genellikle diğer videolarla çalışan bir fonksiyona tıklıyorum, ancak Coronahoax-yanlış bilgilendirme ile her zaman tekrar ortaya çıkıyorlar, KOYUN OLMAK İSTİYORLAR

Bu pislikler youtube lanet, onlar kendi rol oynamak ve Bill Gates lanet

Author

116 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi valla iyi, sağolun 11-04-2020 19:06:31

2. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 12-04-2020 20:51:11

3. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Selamlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım

6. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

8. Bilecik merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 23-04-2020 14:18:46

9. Adıyaman merkezden ben banu. Merhabalar sayfa harbiden güzel, face de paylaştım 24-04-2020 21:22:54

10. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

11. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 12:47:21

12. Amasya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 05-05-2020 12:19:44

13. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-05-2020 14:56:15

14. Mrb web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Sinop merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 13-05-2020 04:30:39

16. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

17. Selam sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

18. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-05-2020 23:48:35

19. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

20. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa valla çok iyi, tebrikler 26-05-2020 02:02:10

21. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

22. Selam paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

24. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun

25. Aksaray merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 12-06-2020 16:39:05

26. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-06-2020 16:41:32

27. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, saolun

28. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

29. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, saolun

30. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

31. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım

33. Bolu merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2020 04:54:12

34. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

35. Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım

36. Aksaray merkezden ben ali. Selam sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım 28-07-2020 20:07:20

37. Niğde merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, şukuladım 06-08-2020 07:50:06

38. selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

39. Selam sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

40. Slm sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

41. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

43. Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım

44. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

45. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 08-09-2020 04:27:07

46. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

47. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım

48. Selam herkese siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

49. Merhaba herkese siten inanki güzel, face de paylaştım

50. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler

51. Yalova merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler 03-10-2020 16:02:27

52. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi inanki güzel, sağolun 06-10-2020 09:33:37

53. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

54. Van dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 56

55. Hakkari dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 471

56. Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler

57. Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

58. Gaziantep dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun , – 350

59. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 40

60. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 307

61. Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, tebrikler

62. Gümüşhane dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 307

63. Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Selam siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 172

66. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

67. Diyarbakır dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 45

68. Selam sayfan yeminle hayran edici, face de paylaştım

69. Selam sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

70. Karabük merkezden ben ali. Selam sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-01-2021 18:59:57

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 8

72. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 90

73. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten güzel, sağolun , Gürbüz – 345

74. Konya dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . selamun aleyküm sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 459

75. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 22:05:46

76. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Slm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 377

77. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , memo – 106

78. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 07-02-2021 02:13:03

79. Konya merkezden ben emin. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-02-2021 11:11:36

80. Kırklareli dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 423

81. Diyarbakır dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, saolun , emin – 47

82. Bilecik merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 04-03-2021 16:39:17

83. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 168

84. Elazığ dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, saolun , hatice – 421

85. Hakkari dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Mrb web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , – 211

86. Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

87. Yalova dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 110

88. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 470

89. Kars dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Mrb sayfa vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 185

90. Ağrı merkezden ben Hasan. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-03-2021 23:46:10

91. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , Emine – 401

92. İzmir dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 18

93. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 82

94. Merhaba siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

95. Uşak dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 464

96. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

97. İstanbul dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Emine – 500

98. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 196

99. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, sağolun

100. Yozgat dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 127

101. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ali – 132

102. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanki çok güzel, şukuladım 10-05-2021 21:57:56

103. Selam web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

104. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 200

105. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın valla çok iyi, face de paylaştım 30-05-2021 07:00:25

106. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 322

107. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 456

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link