Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar

Sitelerine gittiğinizde bir sürü Coronafake News ortaya çıkıyor, her zaman ilgilenmiyorum, genellikle diğer videolarla çalışan bir fonksiyona tıklıyorum, ancak Coronahoax-yanlış bilgilendirme ile her zaman tekrar ortaya çıkıyorlar, KOYUN OLMAK İSTİYORLAR

Bu pislikler youtube lanet, onlar kendi rol oynamak ve Bill Gates lanet

“Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar” üzerine 90 yorum

1. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 12-04-2020 20:51:11

2. Bilecik merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 23-04-2020 14:18:46

3. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 12:47:21

4. Amasya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 05-05-2020 12:19:44

5. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-05-2020 14:56:15

6. Sinop merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 13-05-2020 04:30:39

7. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-05-2020 23:48:35

8. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa valla çok iyi, tebrikler 26-05-2020 02:02:10

9. Aksaray merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 12-06-2020 16:39:05

10. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-06-2020 16:41:32

11. Bolu merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2020 04:54:12

12. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 08-09-2020 04:27:07

13. Yalova merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler 03-10-2020 16:02:27

14. Van dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 56

15. Hakkari dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 471

16. Gaziantep dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun , – 350

17. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 40

18. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 307

19. Gümüşhane dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 307

20. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 172

21. Diyarbakır dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 45

22. Karabük merkezden ben ali. Selam sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-01-2021 18:59:57

23. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 8

24. Siirt dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 90

25. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten güzel, sağolun , Gürbüz – 345

26. Konya dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . selamun aleyküm sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 459

27. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 22:05:46

28. Artvin dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Slm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 377

29. Bu konu : ” Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , memo – 106

30. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 07-02-2021 02:13:03

31. Konya merkezden ben emin. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-02-2021 11:11:36

32. Kırklareli dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 423

33. Diyarbakır dan kimler var. Benden sonra tekrar et, YouTube’u siktir et, Coronahoax Plandemic Mass Hysteria ile boğazını aşağı doğru itiyorlar . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, saolun , emin – 47

34. Bilecik merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 04-03-2021 16:39:17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link