Bu teoriyi tartışan bir makale var: https://fromrome.info/2020/01/12/benedicts-end-game-is-to-save-the-church-from-freemasonry/

Okuduğum ve bunu destekleyen bir başka teori de, Papa Benedict’in aslında hala Papa olduğu ve Francis’in daha önce tartışılan sahte / sahte Papa (Anti-Papa) olduğu. Ve Benedict, Francis ve Vatikan’ı ifşa etmek için “istifa etti”. Son zamanlarda onlar da tükürdü. Benedict Vatikan’dan ayrılmadı ve hala Papalık kıyafeti giyiyor. Bu unvanı ölümüne kadar elinde tutacak ve istifası geçerli değil. Hepsi gösteri için. Francis bir sahtekarlıktır.

Author

77 Comments

1. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 287

2. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , – 258

3. Zonguldak dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 453

4. Niğde dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Selamın aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 10

5. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 227

6. Şanlıurfa dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 265

7. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 474

8. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, şukuladım , mehmet – 209

10. Yalova merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 23:15:06

11. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran edici, saolun , ali – 186

12. Bursa dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 230

13. Konya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, saolun 25-12-2020 18:00:06

14. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, saolun

15. Selam herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun

16. Denizli merkezden ben ziya. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, saolun 09-01-2021 23:20:59

17. Gaziantep dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Slm web siten yeminle hayran edici, saolun , ziya – 464

18. Selam siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

19. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

20. Sakarya dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 462

21. Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Ardahan dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 252

23. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, şukuladım

24. Siirt merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 18:18:26

25. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 224

26. Çanakkale dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Mrb web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 398

27. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

28. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 223

29. Gaziantep dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 148

30. Antalya merkezden ben banu. Selam siteniz cidden çok güzel, şukuladım 04-02-2021 04:15:06

31. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, face de paylaştım

32. Yalova dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 266

33. Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, saolun , emin – 125

35. Giresun merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-02-2021 13:47:59

36. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , hatice – 118

37. Hakkari merkezden ben ziya. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 07-02-2021 19:12:09

38. Selam siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

39. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 447

40. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 57

41. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 295

42. Diyarbakır dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 183

43. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

44. Isparta dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhabalar sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 47

45. Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 10-02-2021 23:19:01

46. Trabzon dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 141

47. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-02-2021 11:34:25

49. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 441

50. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

51. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

52. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

53. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 15-02-2021 21:33:07

54. Erzincan dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 223

55. Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

56. Afyon dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhabalar web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım , ziya – 268

57. Iğdır merkezden ben ali. Mrb web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım 17-02-2021 02:12:26

58. Nevşehir dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 284

59. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 393

60. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , ziya – 421

61. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

62. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

63. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 225

64. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 19

66. Giresun dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 336

67. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

68. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 227

69. Uşak dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 499

70. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun , ali – 322

71. Muğla dan kimler var. Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır . selamun aleyküm sayfan yeminle iyi, teşekkürler , memo – 138

72. Bu konu : ” Benedict’s End Game, Kiliseyi Masonluktan kurtarmaktır ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 133

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link