Beni 11 Eylül ana akım anlatısının tam bir saçmalık olduğuna ikna eden 3 video

Gönderim Beyanı: Merhaba. NWO’ya hoş geldiniz. 11 Eylül’ün bu yıldönümünde, bugün ne olduğunu hatırlayalım.

Bu 2 videoyu seviyorum çünkü her şeyin olduğu gün atların ağzından geliyorlar. BBC yayını aslında yayınlandı ve buna itiraz yok. Bu video kanıtıyla tartışmak çok zor. Ve hepsinden önemlisi, Lucky Larry temelde yüzyılın suçunu itiraf ediyor.

“Beni 11 Eylül ana akım anlatısının tam bir saçmalık olduğuna ikna eden 3 video” üzerine 19 yorum

1. Amasya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-09-2020 06:32:03

2. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-09-2020 19:28:27

3. Siirt merkezden ben Emine. Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-09-2020 11:50:14

4. Aydın merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:29:59

5. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 07-10-2020 16:14:00

6. Karaman dan kimler var. Beni 11 Eylül ana akım anlatısının tam bir saçmalık olduğuna ikna eden 3 video . Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, sağolun , Gürbüz – 373

7. Bu konu : ” Beni 11 Eylül ana akım anlatısının tam bir saçmalık olduğuna ikna eden 3 video ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 263

8. Van merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım 22-10-2020 04:45:55

9. Adana dan kimler var. Beni 11 Eylül ana akım anlatısının tam bir saçmalık olduğuna ikna eden 3 video . Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 480

10. Amasya dan kimler var. Beni 11 Eylül ana akım anlatısının tam bir saçmalık olduğuna ikna eden 3 video . Mrb paylaşımın gerçekten güzel, twitter da paylaştım , emin – 28

11. Şırnak dan kimler var. Beni 11 Eylül ana akım anlatısının tam bir saçmalık olduğuna ikna eden 3 video . selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 97

Yorum yapın