Her gün her zaman her konuda haklı görünüyorum, geleceği komplo “teorileri” ile tahmin etmeye devam ediyorum ve kimse farkında olmayacak. Sonunda bizi aşı yaptırmaya zorlayacaklar ve ben istemiyorum, artık bunu yapamam. Çocuklara çok uzun zamandır işkence yapıldı ve işkence görmeye devam edecekler. Seçkinler asla durmayacak. Aptal her zaman aptal olacaktır. 6 yıllık depresyonum için yardım almayı denedim, ancak “terapistler” ve melatonin durumumu daha da karmaşık hale getirdi.

Uyumak için melatonine ihtiyacım yok, sadece düzenli bir uyku programına ihtiyacım var, ancak okullar her gün 06: 30’da uyanmamı şart koşuyor, bir sabah bile sayılmaması gereken bir zaman, gece. Sonra, uykuya dalabilmek için melatonin alıyorum, ama bu beni ertesi sabah korkunç bir duyguya bırakıyor çünkü beynim yeterince uyumadı, bu yüzden aşırı yorgunum ve hafta sonları daha uzun uyumama izin verdiğinden programım artıyor becerdin.

16 yaşındayım ve bunu artık yapamam. Kendimi öldürmemek için sebepler düşünmeden bir gün geçmez. Meditasyon ve farkındalık hakkında her şeyi biliyorum ve sakin olmak ve komplo alt dizilerine çok fazla zaman harcamamaktan kaçınmak ama bu yardımcı olmuyor, hayatımı kurtarabilecek bilgileri almaktan kendimi alıkoyamam. Bu alt dizinler olmasaydı, çok daha kötü bir duruma düşecektim. Ancak gerçeği bilmek beni özgür bırakmadı. Sadece kendi ıstırabımın farkında olmamı sağladı, böylece onu güçlendirdi.

Zorlamak zorunda kalırsan hayatın anlamı nedir? Dünya bu yönde ilerlemeye devam ederse, kimsenin kendi düşüncesi olmayacak, kimsenin kendi başına karar vermesine izin verilmeyecek, plastik kaselerden yemek çok pahalı hale gelinceye kadar herkes küçük kafeslerdeki plastik kaselerden beslenecek. seçkinler bizi doğrudan yerden yemeye zorluyor.

Author

20 Comments

1. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm ” çok güzel. Selam siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 142

3. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, teşekkürler 18-04-2021 23:05:40

4. Bu konu : ” Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 25

5. Kocaeli dan kimler var. Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm . Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, şukuladım , – 118

6. Bu konu : ” Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 470

7. Adana dan kimler var. Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm . Selam web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 166

8. Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm ” çok güzel. Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 389

10. Bu konu : ” Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , ali – 144

11. Şanlıurfa dan kimler var. Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm . Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 105

12. Rize merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-04-2021 08:17:19

13. Niğde merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 01-05-2021 09:17:29

14. Bilecik dan kimler var. Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm . Merhaba herkese siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 99

15. Bolu dan kimler var. Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm . Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 319

16. Hakkari merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız valla iyi, şukuladım 07-05-2021 02:31:33

17. Erzincan merkezden ben hatice. Selam sayfanız inanılmaz iyi, teşekkürler 07-05-2021 04:33:07

18. Selamlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beni aşı olmaya zorlarlarsa kendimi öldürürüm ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, saolun , elif yılmaz – 150

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link