Beni bir kez kandırın: “Eğriyi düzeltmek için sadece iki hafta çocuklar.” .. Beni iki kez kandırın: “2022’ye kadar kesinlikle uygun olabilir ..”

Bu yüzden farkında olmayanlar için şu söz,

“Beni bir kez kandır, sana ayıp, beni iki kez kandır, utan bana”

Çevrenizde ilk kez yalana güvendiğiniz anlamına gelir, bu yüzden utanmayın o adam Muhafızınız aşağıdayken size yalan söylediğim için. Ama GERÇEKTEN utanç verici hareket, ikinci Aynı yalana TEKRAR inandığınız zaman.

Çubuğun üstündeki havuç 2020’de “iki hafta” idi. Şimdi, 2021’de çubuktaki havuç, kelimenin tam anlamıyla 2-9 ay aralığında. Trad3r J0E’lerde gördüğümüz şey, canlı yayına giren bir Stanford hapishane deneyinin tuhaf bir tezahürü gibiydi. Bu görünürde sonu olmayan bir gelecek.

Yalancılara ilk kez inandın – yalancı oldukları için onlara utanç ver. Peki ya bu sefer. Yine aynı yalancılara inanacak mısınız? Ayıp sen..

“Beni bir kez kandırın: “Eğriyi düzeltmek için sadece iki hafta çocuklar.” .. Beni iki kez kandırın: “2022’ye kadar kesinlikle uygun olabilir ..”” üzerine 5 yorum

1. Aksaray dan kimler var. Beni bir kez kandırın: “Eğriyi düzeltmek için sadece iki hafta çocuklar.” .. Beni iki kez kandırın: “2022’ye kadar kesinlikle uygun olabilir ..” . Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 402

2. Gaziantep dan kimler var. Beni bir kez kandırın: “Eğriyi düzeltmek için sadece iki hafta çocuklar.” .. Beni iki kez kandırın: “2022’ye kadar kesinlikle uygun olabilir ..” . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, şukuladım , ali – 106

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link