Aşı sadece başlangıçtır.

Birleşik Krallık’tayım, bir LTC tesisinde çalışan bir hemşire olarak bu işi kabul etmem veya işimi kaybetmem gerektiği anlamına gelecek bir yasa tasarısını meclisten geçirmekle tehdit ediyorlar. Benim sektörüm sadece başlangıç, biz düşük asılı meyveleriz, halkı büyükanneyi kurtarmak için aşı olmamız gerektiğine ikna etmek kolay vs. Ülkemin çoğu aptal olduğu için aptalca kolay.

Ama sonra NHS çalışanları için geliyorlar, sonra polis, öğretmenler, perakende personeli, toplu taşıma çalışanları sonsuza kadar. Belki işsizler bile.

Sonra çocuklarımız için geliyorlar.

Şimdi, bu aşının içindeki bok ne olursa olsun ve hayır, harika görünmüyor, aşı sadece onların zırhında bir araçtır ve son nokta, tüm nüfusa bir aşıyı zorunlu kılma gücüdür. Bedensel özerkliğin egemenliğinin son noktası. Bunun için geliyorlar.

Bunu yaptıklarında oyun biter. Emsal belirlendi, gelecekte istedikleri her şeyi emredebilirler ve aşılar bu özel kamanın en ince ucu gibidir.

Bu nedenle, aşıya güvenmiyorum ve almamak için elimden gelen her şeyi yapacağım; Bunun olası sonuçlarına çok fazla kapılmayacağım çünkü aşı gerçekten boktan değil ve çok uzun bir atışla en kötüsü henüz gelmedi.

37 Comments

1. Kars dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 466

2. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, tebrikler

3. Yozgat merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 27-06-2021 02:22:58

4. Bu konu : ” Beni dinle, aşı son nokta değil ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 315

5. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, saolun

6. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz valla güzel, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz inan ki çok güzel, sağolun

8. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 87

9. Manisa merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 09-07-2021 08:54:46

10. Erzurum dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ziya – 437

11. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-07-2021 08:48:28

12. Mardin dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 171

13. Muş merkezden ben doruk. Merhaba sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım 22-07-2021 01:59:52

14. Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanki güzel, teşekkürler 26-07-2021 06:25:52

15. Kilis dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 219

16. Düzce dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 22

17. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Ankara dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 51

19. Antalya dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 130

20. Denizli merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler 17-08-2021 08:00:40

21. Bu konu : ” Beni dinle, aşı son nokta değil ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 56

22. Kastamonu dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . selamun aleyküm siten süper ötesi mükemmel, saolun , – 92

23. Yalova merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 27-08-2021 21:51:36

24. Mardin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 03:29:29

25. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, saolun 31-08-2021 19:51:51

26. Giresun dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 135

27. Bu konu : ” Beni dinle, aşı son nokta değil ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 199

28. Bu konu : ” Beni dinle, aşı son nokta değil ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 203

29. Aydın dan kimler var. Beni dinle, aşı son nokta değil . Merhabalar siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , emin – 401

30. Bu konu : ” Beni dinle, aşı son nokta değil ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 322

31. Aksaray merkezden ben ziya. Slm paylaşımın valla iyi, face de paylaştım 19-09-2021 19:43:43

32. Van merkezden ben . Merhaba siteniz vallaha hayran edici, şukuladım 23-09-2021 19:04:44

Write A Comment