Komplo teorilerinin çok tehlikeli olabileceği yer burasıdır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir seçim gerçekten çalınmış olsaydı, hileli sonucu tersine çevirmek için gerekli adımlar ne olursa olsun, çok az insan sorun yaşardı. Demokrasi Amerika’daki en kutsal şeylerden biridir ve onun çalınması, yıkılması kimsenin hoşuna gitmeyecektir. İşleri yoluna koymak için gerekli herhangi bir eylemin gerçekleşmesi beklenirdi.

Ancak seçim çalınmadı ve kaybeden Trump, her gün bunun insanları sadece seçim sonucunu tersine çevirmek için kötü şeyler yapmayı düşünmeye teşvik ettiğini söylüyor.

Bu tür komplo teorilerinin bu kadar tehlikeli olmasının nedeni budur.

Author

52 Comments

1. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. Selam web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 349

2. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Slm sayfa inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 104

3. Slm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

4. Karabük dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 318

5. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 400

6. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 99

7. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, saolun 11-07-2021 15:53:14

8. Aksaray dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım , banu – 319

9. Slm paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Erzurum dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Merhaba web siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , ziya – 220

11. Batman merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım 11-07-2021 15:56:04

12. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 11

14. Van merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 11-07-2021 16:07:56

15. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . selamun aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 359

16. Selam herkese sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Aydın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 16:23:30

18. Bilecik dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 163

19. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

20. Eskişehir merkezden ben gaye. Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-07-2021 16:39:44

21. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 216

22. Merhabalar paylaşımın inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 244

24. Rize dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Mrb web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 26

25. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-07-2021 16:52:10

26. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım , ali – 263

27. elif yılmaz Reply

Mrb web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

28. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Slm bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 335

29. Selamlar siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

31. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

32. Isparta dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 421

33. selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım

34. Karabük dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Mrb siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 318

35. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

36. Trabzon dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım , memo – 391

37. Çankırı dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 169

38. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

39. Aydın dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 391

40. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 20-08-2021 13:08:18

41. Kırşehir dan kimler var. Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir . Merhabalar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım , hatice – 435

42. Niğde merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:25:34

43. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 291

44. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım 02-09-2021 16:36:23

45. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

46. Bu konu : ” Beni korkutan şudur: Gerçekte başarılı bir komplo, bir ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 405

47. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-09-2021 20:36:20

Write A Comment