Görmezden gel. Gerçekten sorun yaşamadığınız sürece. Bu durumda lütfen ailenize, arkadaşlarınıza veya tıp uzmanlarına ulaşın.

Yine de gerçekten sorunlar yaşıyor ve desteğe ihtiyaç duyuyor olsaydınız, Reddit aracılığıyla size gönderilen herhangi bir şeye gerçekten güvenir miydiniz?

Author

17 Comments

1. Merhaba paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Niğde dan kimler var. Beni Reddit Bakım Kaynaklarına rapor eden kişiye . Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 492

3. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun

4. Malatya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 22:43:04

5. Aksaray merkezden ben emin. Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 23-04-2021 09:04:36

6. Bu konu : ” Beni Reddit Bakım Kaynaklarına rapor eden kişiye ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 359

7. Bu konu : ” Beni Reddit Bakım Kaynaklarına rapor eden kişiye ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 344

8. Muğla dan kimler var. Beni Reddit Bakım Kaynaklarına rapor eden kişiye . Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 434

9. Niğde dan kimler var. Beni Reddit Bakım Kaynaklarına rapor eden kişiye . Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 405

10. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

11. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

13. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-05-2021 03:34:27

14. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

15. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

16. Ankara merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, tebrikler 18-06-2021 06:10:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link