Bir sorum var, üzülmem yanlış mı? İçki sorunu olan bir erkek arkadaşım var, her içtiğinde acımasız ve inciniyor, ona yemek servis etmediğim için çıldırıyor, çok kötü yorumlar yapıyor, yaptığım zaman çamaşırlarını dökmeyeceğim yemeyeceği yemeği reddediyor, sonra onu beslemiyorum diyor, bu yüzden günlerce aç kaldığını söylüyor, ayağa kalktığında çılgına dönüyor ve ona verdiklerimi reddedince hiçbir şey yapmıyorum diyor. Hayatındaki her şey için beni suçluyor ve ona aşık olmadığını ya da onu önemsediğini söylüyor. Şimdi omuz ameliyatı oldum ve kendisine hizmet etmemi istiyor çünkü çok içtiği için kendini iyi hissetmiyor. ICr makinemdeyim ve ona kahve ve yemek yapmamı istiyor. İçebilirse kendi yemeğini ve kahvesini yapabileceğini söyledim ve bunun için bana kızıyor. Sonra şakayla yorum yaptığını çünkü bana kızdığını ve bana fahişe dediğini ve onun için fazla yemek yapmamı beklediğini söylüyor. Ama yemeği reddetmeden saatler önce ne yapardın

Gönderen … Zealousideal-Order-8
[comments]

Author

7 Comments

1. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 22-03-2021 21:27:02

2. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inanki mükemmel, sağolun 22-03-2021 21:43:29

3. Kastamonu dan kimler var. Benim . selamun aleyküm sayfanız valla iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 348

4. Bu konu : ” Benim ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 170

5. Muş dan kimler var. Benim . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, sağolun , hatice – 53

6. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 13-04-2021 06:35:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link