olarak başladı Çin'e Siyonist / İsrail Biyolojik Saldırısı:

• yosun (sahte bayrağın ustaları / makul inkâr edilebilirlik) kasıtlı olarak Wuhan Hastalık Kontrol Merkezi ve Wuhan Viroloji Enstitüsü yakınında virüsü serbest bıraktı;

• İsrail'e yeni aşılardan elde edilen kâr

ancak o zamandan beri, olay kendi başına bir hayat aldı – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına":

• DNA toplamak (kisvesi ile "ücretsiz" test kitleri)

• hong kong protestoları soruşturmak

• küresel durgunluk için günah keçisi

• için Trump yönetimine saldırma fırsatı (en sevdiğin burada başarısız olur)

• için fırsat DSÖ çıkarılan tahvilleri tahsil edecek

• için fırsat (burada değilsin) mareşal yasalarını test etmek

• daha ölümcül salgın hastalıklar için lojistik müdahale denemesi / "sondaj"

Author

124 Comments

1. Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 14-03-2020 19:58:55

2. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha dikkat çekici, teşekkürler 15-03-2020 04:19:30

3. Karaman merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler 15-03-2020 04:19:34

4. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, tebrikler 15-03-2020 04:19:36

5. Bayburt merkezden ben ali. Mrb siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun 15-03-2020 04:19:39

6. Çanakkale merkezden ben ali. Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2020 04:19:41

7. Konya merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 15-03-2020 04:22:30

8. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler 15-03-2020 04:22:31

9. Bolu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun 15-03-2020 04:22:34

10. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-03-2020 04:22:52

11. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Giresun merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım 15-03-2020 05:10:52

13. Trabzon merkezden ben Aylin. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, saolun 16-03-2020 20:58:03

14. Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım

15. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Kars merkezden ben gaye. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, tebrikler 19-03-2020 15:17:11

17. Merhabalar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Mrb web siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 27-03-2020 07:16:11

21. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

22. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler

23. Selamın aleyküm paylaşım harbiden iyi, teraziye tıkladım

24. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, sağolun

25. Mrb siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

26. Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

27. Sivas merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 19-04-2020 08:15:08

28. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-04-2020 04:03:22

29. Van merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-04-2020 05:02:38

30. Kars merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, saolun 24-04-2020 22:57:05

31. Sinop merkezden ben ziya. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 25-04-2020 19:11:50

32. Bayburt merkezden ben doruk. Mrb web sitesi cidden hayran edici, tebrikler 26-04-2020 18:31:12

33. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

34. Selam herkese siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

35. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım

36. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 15-05-2020 09:04:28

38. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

39. Giresun merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 21-05-2020 11:12:39

40. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten valla dikkatimi çekti, sağolun 27-05-2020 18:49:00

41. Tokat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım 08-06-2020 04:53:27

42. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

43. Bursa merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım 10-06-2020 13:03:56

44. Sinop merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-06-2020 00:17:53

45. Giresun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 03:20:39

46. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

47. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, teşekkürler

48. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 21:37:05

49. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

51. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2020 02:53:02

52. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

53. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler

54. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

55. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

56. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

57. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam paylaşım harbiden çok iyi, face de paylaştım 06-08-2020 23:10:27

58. Çorum merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 17-08-2020 08:06:00

59. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, sağolun 27-08-2020 22:30:01

60. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

61. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-09-2020 13:32:37

62. selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

63. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 09-10-2020 14:30:54

64. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, şukuladım 20-10-2020 07:14:43

65. Afyon dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 298

66. Slm web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

67. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım , ziya – 388

68. Gümüşhane merkezden ben emin. Slm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 12-11-2020 12:02:07

69. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, saolun , ali – 12

70. Hatay merkezden ben ali. Mrb web siteniz cidden iyi, saolun 23-11-2020 13:15:39

71. Adıyaman dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 325

72. Artvin dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 13

73. Trabzon merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, saolun 06-12-2020 23:16:29

74. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , gaye – 66

75. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler

76. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun , Hasan – 340

77. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun , ali – 486

78. Gümüşhane merkezden ben . Slm web siteniz valla mükemmel, teşekkürler 26-12-2020 15:22:25

79. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 214

80. Merhaba web siten inanki güzel, facebookta paylaştım

81. Van dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 211

82. Yalova dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 235

83. Aydın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 00:02:53

84. Şırnak dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 472

85. Kırşehir merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım 26-01-2021 15:47:38

86. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

87. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha hayran edici, şukuladım , emin – 312

88. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 13-02-2021 19:56:35

89. Aksaray dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 175

90. Denizli dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Merhabalar sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 243

91. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

92. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

93. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 461

94. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 20-02-2021 23:56:17

95. Tekirdağ dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Slm sayfan ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , emin – 31

96. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Selam web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , Gürbüz – 495

97. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 372

98. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 70

99. Niğde dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Mrb paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım , ali – 305

100. Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, saolun

101. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 31-03-2021 22:33:32

102. Ardahan merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, saolun 01-04-2021 23:27:59

103. Kırşehir dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Selam siten gerçekten mükemmel, saolun , ziya – 463

104. Selam paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

105. Nevşehir dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 497

106. Ordu merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-04-2021 06:57:16

107. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 314

108. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 424

109. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, tebrikler

110. Kilis merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-05-2021 06:01:30

111. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

112. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 416

113. Nevşehir dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 376

114. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 97

115. Bu konu : ” Benim Corona Virüsü Komplo Teorisi: Çin'e bir siyonist / İsrail biyolojik saldırısı olarak başladı, ancak kendi başına bir yaşam sürdüğü için – birden fazla küresel gündeme fayda sağlayan bir "mükemmel fırtına" … ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 393

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link