Bu fikrin orijinal olduğundan şüphelendiğimi söyleyerek başlayacağım, IMO Evrenin sonsuz doğası ve hayal gücü nedeniyle hiçbir fikrin orijinal olduğunu düşünmüyorum. Yıllardır birçok farklı kaynakla araştırma yapıyorum, bu nedenle birçoğunuz her açıdan burada bahsettiğim kavramları tanıyacaksınız. Bunu ilk fark eden ben olduğumu hiçbir şekilde iddia etmiyorum. Evrendeki diğer zeki uygarlıkların bunu zaten bulduğuna inanıyorum ki bu, tüm gerçeklerin doğru olduğu gerçeğini bilerek düşüncede senkronize hale geldiklerinde, temelde toplumlarındaki birçok ideolojiyi sona erdiriyor, açıklamama izin verin.

Bahsettiğiniz İbrahim Tanrısı sadece 3B alemini yaratan bir demiurge. Yunan filozoflarından fikir alan Gnostikler, bu Demiurge’nin kendi krallıkları üzerinde egemenlik kuran veya hatta davranışları açıklamak için kullanılan diğer ‘Aeon’lardan biri olduğu fikrine sahipti. Carl Jung daha sonra bu düşünce formlarını, insanların temelde kurban olabileceği veya farkında olmadan somutlaştırabileceği arketipler olarak tanımlayacaktı. Ama bu benim fikrim, ya ‘tanrılar’ ya da düşünce formlarının, rasyonel yaklaşımı izlerseniz, sadece bizim hayal gücümüzün sonucu olduğunu hissediyorum, ancak doğru beyin sezgisel yaklaşımını kullanırsanız, bu varlıkların var olduğunu düşünebilirsiniz, ancak kendi alemlerine gittiler.

Beynin her iki tarafını da kullanabiliriz ve sonsuz olasılıkların olduğu çok boyutlu bir varoluş düzleminde yaşadığımız ve yarık deneyi gibi birçok kuantum gizemini açıklayacak bir birlikte varoluş olarak var olduğumuz sonucuna varılabilir. Evrenler, gerçekliğin tamamen yarım küre / mantıksal kaldığı ve hemen hemen her şeyin rasyonel olarak açıklanabildiği bir yerde mevcuttur. Bununla birlikte, sonsuz olasılıklara sahip sonsuz evrenler olduğu için, görünüşte imkansız her türlü şeyin mümkün olduğu, çünkü farklı fizik yasaları ve hatta bunların eksikliği nedeniyle mümkün olan evrenler vardır. İbrahimi Tanrı’nın var olduğu ve dünyanın sonunun bir coşku olarak gerçekleştiği evrenler vardır, ancak bu, buna inanan herkes için o evreni bitirir, enerji daha sonra durağan halde mutlak sonsuz enerjiye geri döner, bu olay o evrenler olur “samsara. Sonra o evren sonsuz bir döngü içinde yeniden başlar. Kara delik, kendisini öylesine sıkıştırılmış bir yoğunluğa ezer ki, büyük patlamayı tekrarlayarak patlar. Evet, bu evren bütünüyle dev bir kara deliktir. Olay ufku tekillik noktası, düz bir düzlemdeki tüm sonsuz bilgileri içeren hareketsiz haldeki sonsuz enerjidir ve bu kara deliğin etkisinin bir kısmı, 3B gerçekliğimizi bir hologram biçiminde yaratmasıdır, ışık bilgileri okumamıza veya yorumlamamıza izin veren kaynak.

Yani bu, 3B evrenin gerçekte bir yanılsama olduğu, bir kara deliğin içinde olmanın etkileriyle yapılan bir projeksiyon olduğu anlamına gelir. Uzaylı varlıklar, ‘uzay-zaman’ yoluyla değil, doğrudan hologramın kaynağından geçerek çok uzun mesafeler kat ederler; yine açıkladığım, olay ufkunda tüm bilgilerin toplandığı yer. Zaman, bu alanda gerçekten doğrusal olarak varolmaz. böylece kişi evrenin herhangi bir noktasında herhangi bir noktada yeterli konsantrasyon veya teknolojik araçlarla seyahat edebilir.

Sol hemisferik evrenler, enerji tükenirken yokluğa kaybolur, bu her parçacığın yarı ömrünün sona ermesinin sonucudur. Bu, rasyonalistlerin evrenin sonu olacaktır. Grilerin ve diğer mantıksal türlerin (hepsi kötü değil, hepsi iyi değil) geldiği yer burasıdır, en eski gri tiplerin bazılarının bu tür evrenlerden dağılmadan önce kaçmanın bir yolunu bulduklarını varsayıyorum.

Ve tüm evrenlerin bir kara delikte bulunduğundan oldukça eminim ve bu hologram yansıtma etkisi bildiğimiz gerçekliği yaratan şeydir. Yani kara deliklerin içindeki kara delikler gibi sonsuza dek sürebilirdi.

Bir çok bilincin kendi egemenliğini kazandığı bir noktada olduğumuza inanıyorum, hangi gerçekliğin parçası olmak istiyorlarsa olsunlar, bence bu ‘özgür irade’.

Buradaki her varlık, evreni yaratan aynı enerjinin bir parçasıdır.

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 243

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 45

3. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Bingöl merkezden ben memo. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-12-2020 22:38:29

5. Bu konu : ” Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 380

6. Bu konu : ” Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, sağolun , ali – 398

7. Mersin dan kimler var. Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an . Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 495

8. Bu konu : ” Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an ” çok güzel. Slm sayfan inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 210

9. Bu konu : ” Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 338

10. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım

12. Bartın dan kimler var. Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an . Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 382

13. Bu konu : ” Benim ‘Eureka!’ tüm Evrenlerin nasıl BİRLİKTE MEVCUT OLDUĞUNU açıklayan an ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 190

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link