Herhangi bir kaynağım yok, bunların hepsi yaşanmış deneyimler.

Başlamak için, kendi olumsuz deneyimlerim ve daha sonra endüstrinin bir bütün olarak anlaşılması nedeniyle ilaç endüstrisine büyük ölçüde karşıyım.

22 yaşımdayken uluslararası ragbi oynadım. Çocukluk hayalimi gerçekleştirdim. Ama bedelini ödedi. Birden fazla sarsıntı ve yaralanma listesiyle geldim.

Sezona ara verdiğimde, Twickenham’da (İngiliz ragbisinin ana sahası) gol attım ve uluslararası olarak sınırlandım. Ama aynı zamanda 4 sarsıntı geçirdi, kaburgamı kırdı ve ekip doktorumun bana verdiği opioid, diazepam ve uyku tabletlerine bağımlı hale geldi.

Haplar beni karanlık bir yola sürükledi ve kısa sürede emekli oldum.

8 yıl sonra hala yirmili yaşlarımın çoğunu işliyorum. Hala iyi yaşanmış bir hayatın etkileriyle uğraşıyorum. 2015’ten beri ilaca dokunmadım. Doktorlara güvenmiyorum. Bütün sistem bozuk.

İyileşmem için bütünsel bir yaklaşım seçtim. Egzersiz, meditasyon, iyi beslenme, iyi iyileşme, iyi topluluk, nefes çalışması, soğuğa maruz kalma… doğa. Buna yabani ot ve psilosibin dahildir.

Beni aşılara bile başlatmayın… Bu bok yüzünden işimi kaybetmek üzereyim. Ben bir bakıcıyım. İyileşmeye yönelik bütünsel yaklaşımımın bir parçası. Başkalarıyla ilgilenmek.

Teknik olarak biraz sikilmiş olmalıyım. Ve şey… Sanırım biraz öyleyim. geçiniyorum ama.

Ama gaf komplom hakkında konuşmak istiyorum…. Yine bizi lanetleyen şirketler.

Esasen yediğimiz yiyecekler ve yaşamaya koşullandırıldığımız yaşam tarzları siklerimizi yumuşattı. Para kazanmak için kasıtlı bir hile olduğuna inanıyorum. Problemi yarat, çözümü sat.

Büyük gıda soruna neden olur…. ve büyük tütün, ardından Big Pharma çözümü satıyor.

Burada oturup yediğimiz yemeğin çükümüzün yumuşamasına neden olan bilimin arkasından kusamam. Ama orada olduğunu biliyorum. işte benim yaşadığım deneyim.

İşlenmiş bok, sandviç, cips çikolata vs. yediğimde çok fazla. Her zaman. Vücudum bundan nefret ediyor. depresyondayım Kendimi bok gibi hissediyorum. Sigara içiyorsam. Daha da kötü. Küçük adamım tam görevde değil.

Tütün poşetlerinin dışında kelimenin tam anlamıyla “erektil disfonksiyona neden oluyor” yazıyor… bu bir komplo bile değil.

Ancak yolumuza itilen işlenmiş çöpün cevaplaması gereken çok şey var.

Bence vegan hareketi bir propagandadır ve pek çok hayatı mahvedecektir. ‘Onların’ ucuz mono-bitkilerinden daha fazlasını satmak için bir itici güç. Daha fazla işlenmiş çöp.

Profesyonel sporu bıraktığından beri. Diyet denemesi yaptım. Beslenme konusunda biraz bilgiliyim.

Veganlık beni depresif ve yetersiz besledi. Güçsüz. İltihaplı. Yaralı.

İyi kaynaklı, sağlıklı et yediğimde. Ve bunu diyetimin çoğunluğunu yapıyorum. İşlenmiş hiçbir şey yemediğimde. Toksik tohum yağı yok, şeker yok… tahıl yok, buğday yok… atalarımız gibi yediğimde…. Oh, ve ben sigara içmem.. Tahmin et ne oldu?

Kendimi iyi hissediyorum, iyi bir cildim var, zayıfım, formdayım, zihinsel sağlığım daha iyi, hayata bakışım daha iyi ve sert bir sikim var.

Temel olarak, bir şirketin bana satmaya çalıştığı çoğu üründen kaçındığımda…. Sert bir penisim var. Sisteme düşkünsem yumuşak bir penisim olur.

Test ettim. Yaptım. Bütün yerel canları alıyorum ve bütün ay geyik eti yiyorum. Kemik suyu iç. Kötü olduğunu düşündüğüm her şeyden kaçının. Çoğu şey bu… işte… Kendimi iyi hissediyorum.

Yapması çok zor ama.

Şeker ve nikotin zalim metresler… ve küçük adam için küçük mavi haplar var…

Nasıl bir dünyada yaşıyoruz.

İyi savaşmaya devam edin. Sıkı kalmak. Et yemek.

Hahahahaha…

65 Comments

1. Denizli merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 08-07-2021 10:19:28

2. Artvin merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 10:30:53

3. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sağolun , ali – 336

4. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 181

5. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 351

6. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Benim gaf komplom . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, sağolun , elif yılmaz – 300

7. Ardahan merkezden ben ziya. Slm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-07-2021 10:42:11

8. Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Mrb web siten inanki çok iyi, saolun , ali – 478

10. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 264

11. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 204

12. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 10:58:58

13. Bartın merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 08-07-2021 10:59:14

14. Bartın merkezden ben gaye. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 11:00:41

15. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 109

17. Hakkari dan kimler var. Benim gaf komplom . selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 331

18. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 104

20. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 283

21. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 28

22. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 08-07-2021 12:03:47

23. Selamlar paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım

24. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

25. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selam sayfa valla hoşuma gitti, saolun , banu – 404

27. Ankara dan kimler var. Benim gaf komplom . Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 196

28. İstanbul dan kimler var. Benim gaf komplom . Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 313

29. Yozgat dan kimler var. Benim gaf komplom . Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 262

30. Kütahya merkezden ben ali. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 08-07-2021 15:00:53

31. Adana dan kimler var. Benim gaf komplom . selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 472

32. Gaziantep merkezden ben ali. Selam web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 09-07-2021 11:05:51

33. Manisa merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 09-07-2021 11:05:56

34. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, sağolun

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 448

36. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Slm siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 295

37. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Benim gaf komplom . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 249

38. Aksaray dan kimler var. Benim gaf komplom . Mrb siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , Emine – 457

39. Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

40. Kütahya dan kimler var. Benim gaf komplom . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 383

41. Uşak merkezden ben emin. Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 15-07-2021 08:25:05

42. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, saolun , emin – 496

43. Selam siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

44. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, tebrikler

45. Siirt dan kimler var. Benim gaf komplom . Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 278

46. Hatay dan kimler var. Benim gaf komplom . Slm web sitesi vallaha hayran edici, sağolun , hatice – 401

47. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun

48. Mardin dan kimler var. Benim gaf komplom . selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 184

49. Sakarya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 08:19:42

50. Trabzon dan kimler var. Benim gaf komplom . selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 37

51. Çanakkale dan kimler var. Benim gaf komplom . Selam herkese siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 254

52. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, sağolun , ali – 357

53. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 498

54. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

55. Antalya dan kimler var. Benim gaf komplom . Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 268

56. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

57. Kütahya dan kimler var. Benim gaf komplom . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun , doruk – 249

58. Hakkari dan kimler var. Benim gaf komplom . Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, sağolun , ali – 378

59. Gümüşhane dan kimler var. Benim gaf komplom . selamun aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 218

60. Bu konu : ” Benim gaf komplom ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , gaye – 416

61. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-09-2021 13:41:00

Write A Comment