Bunu kısa tutmaya çalışacağım. Yani 90’ların başında Başkan Bush, NWO hakkında ulusal bir açıklama yaptı. Elbette, bunun ne olduğunu açıklamadı, tek söylediği “onlar” ın başarılı olacağıydı. Şimdi yaklaşık 30 yıl sonra, tamamen farklı bir dünya. Tamamen baş aşağı palyaço dünyası. Bununla nereye gidiyorum? Peki .. son 10 yıl içinde dünya çapında çatışma miktarının hızla yükseldiğini belirtebilir miyim? Hem askeri hem de sivil. Dünya genelinde gerilim 10 kat arttı. Covid’in serbest bırakılması ve getirdiği etkiler, şimdiye kadar yaşadığım en tuhaf ABD seçim süreci, küreselleşme ve birleşik küresel yönetişim hakkında sürekli konuşma, yardım edemem ama Bush Sr arasındaki önemi fark edemiyorum. NWO’dan ve günümüz dünyasıyla karşılaştırmadan bahsediyor. Kelimenin tam anlamıyla yeni dünyayı yaşadığımızı söylemiyorum ama nereye gittiğimizi kesinlikle görebiliyorum.

Düşünceler? Görüşler? Teşekkürler (:

… taylor_in_pnw tarafından gönderildi
[comments]

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Benim görüşüm ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 117

2. Kırşehir dan kimler var. Benim görüşüm . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 32

3. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Benim görüşüm ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , ali – 413

5. Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

6. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

7. Aydın dan kimler var. Benim görüşüm . Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 77

8. Düzce dan kimler var. Benim görüşüm . Slm paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 273

9. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

10. Bu konu : ” Benim görüşüm ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 324

11. Burdur dan kimler var. Benim görüşüm . Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , banu – 3

12. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 11:44:04

13. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 06-02-2021 11:55:48

14. Bu konu : ” Benim görüşüm ” çok güzel. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun , gaye – 394

15. Bu konu : ” Benim görüşüm ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 319

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link