Her geçen gün hızla artan teknolojideki gelişmelerle, düşündüğümüzden daha fazla manipüle edilme veya yanıltma şansımız nedir? Derin sahtekarlıklar gittikçe daha iyi hale geliyor ve bir fikrim var, Medya yapıyorsa veya bazı derin sahte propaganda yapıyorsa ve bunu bize bırakıyorsa. Ya Donald Trumps gibi karşı çıktıkları tüm o insanların videoları gerçekte o insanlar değil de derin sahtekarlıklardan hoşlanıyorsa. Sosyal medya aksini iddia eden herkesi kolaylıkla sansürleyebilir ve biz bile bilmiyoruz. Sosyal medyaya veya normal medyaya bize doğruyu söylerken güvenemeyeceğimizi artık her zamankinden daha fazla biliyoruz, bu yüzden böyle bir şey yapmak için onları geride bırakmam.

Author

46 Comments

1. Muğla merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi vallaha mükemmel, sağolun 18-02-2021 08:33:33

2. selamun aleyküm sayfa vallaha çok güzel, sağolun

3. Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, saolun

4. Çanakkale dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 218

5. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Muş merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım 18-02-2021 13:24:10

7. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 174

8. Osmaniye merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun 19-02-2021 19:18:13

9. Elazığ dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 280

10. Tokat dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Slm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 238

11. Tokat merkezden ben ali. Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-02-2021 07:57:07

12. Bolu merkezden ben doruk. Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-02-2021 10:28:52

13. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, face de paylaştım

14. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun

15. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

16. Ağrı dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 189

17. Van dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 349

18. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

19. Batman dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , emin – 49

20. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 494

22. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 85

23. Konya merkezden ben ahmet. Mrb sayfan inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 06-04-2021 17:34:22

24. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun

25. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 375

26. Edirne dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 468

27. Kütahya dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selamlar paylaşım yeminle çok iyi, şukuladım , ali – 27

28. Bayburt merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 17-05-2021 12:11:46

29. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 492

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, saolun , elif yılmaz – 193

31. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , doruk – 496

32. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 367

33. Sakarya dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selam bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ali – 350

34. Erzincan merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 28-06-2021 21:49:24

35. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 29-06-2021 06:55:59

36. Trabzon dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ziya – 211

37. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 90

38. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 351

39. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

40. Denizli dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 74

41. Bursa dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Slm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 98

42. Siirt dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selamlar sayfanız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 148

43. Iğdır dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 492

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link