Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü?

Her geçen gün hızla artan teknolojideki gelişmelerle, düşündüğümüzden daha fazla manipüle edilme veya yanıltma şansımız nedir? Derin sahtekarlıklar gittikçe daha iyi hale geliyor ve bir fikrim var, Medya yapıyorsa veya bazı derin sahte propaganda yapıyorsa ve bunu bize bırakıyorsa. Ya Donald Trumps gibi karşı çıktıkları tüm o insanların videoları gerçekte o insanlar değil de derin sahtekarlıklardan hoşlanıyorsa. Sosyal medya aksini iddia eden herkesi kolaylıkla sansürleyebilir ve biz bile bilmiyoruz. Sosyal medyaya veya normal medyaya bize doğruyu söylerken güvenemeyeceğimizi artık her zamankinden daha fazla biliyoruz, bu yüzden böyle bir şey yapmak için onları geride bırakmam.

“Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü?” üzerine 16 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 218

2. Bu konu : ” Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 174

3. Elazığ dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 280

4. Tokat dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Slm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 238

5. Bolu merkezden ben doruk. Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-02-2021 10:28:52

6. Ağrı dan kimler var. Benim sandığımdan daha fazla yanlış yönlendiriliyor olmamız mümkün mü? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 189

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link