Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu

bu yeni telefonlar yaklaşık bir yıl içinde verir ya da alır! Telefonlar görünüşte aynı. yükseltilmiş depolama … neredeyse aynı ekrana sahipler ve biz onu seviyoruz

hepsi yeni bir modül numarası ve yeni boyutta bir şarj yuvası. ve biz teknoloji zombilerin, Facebook’un sizi dinlediğini bildiğimiz biri için ne kadar iyi bileceklerini çok seviyoruz, önemli değil, her tıklama konuşmasından bilgileri alıyorlar ve Yaptığınız metin o kadar çok bilgiye sahip ki siz düşünmeden önce ne düşüneceğinizi biliyorlar. önemli olan bu, hayatımda tanıştığım insanların yüzde 95’inin böyle düşünmesi, eğer önemli değilse neden bu kadar kötü istiyorlar? Yıllar boyunca hangi teknolojiyi yapacaklarını zaten biliyorlar, hepsi yeni bir modül numarası ve yeni boyutta bir şarj yuvası. Ve bizim yaş grubumdan aldığım teknoloji zombilerinin her zaman en yeni telefon kulaklıklarını istemesini seviyoruz.

“Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, teşekkürler , Aylin – 131

2. Bilecik dan kimler var. Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu . Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 358

3. Bu konu : ” Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, teşekkürler , ahmet – 448

4. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 08-01-2021 18:41:32

5. Bu konu : ” Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 145

6. Bu konu : ” Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 434

7. Bu konu : ” Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 398

8. Düzce merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım 02-02-2021 08:58:05

9. Bu konu : ” Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 411

10. Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 14-02-2021 04:33:05

11. Yozgat dan kimler var. Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu . Slm paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 208

12. Bu konu : ” Benim taşlanmış konservem herhangi bir anlam ifade ediyor mu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, tebrikler , hatice – 409

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link