Portekizliyim ve aşı olma zamanım geldi, saygıyla reddedildim, ancak halkın sınırlı erişimiyle “tehdit edildim” ve bencil olduğum ve ailemi umursamadığım için utandım.

Birkaç yıl beklemeyi ve sonra mutlu bir şekilde almayı çok isterdim, ama şu anda hiç motive değilim, herkes temelde beni zorluyor, hükümetin yanı sıra aşı istemeyen insanların özgürlüğünü elinden alıyor. .

Bu noktada, ailemin onu almam için bana baskı yaptığı düşünülürse, gözlerimi kapatıp kendimi teslim edebilir ve lanet olası aşıyı kesin olarak alabilirim. Derinlerde bir yerde daha özgür olmadığımı biliyorum ama en azından bazı ayrıcalıklarım var.

Lütfen beni almamaya ikna edin. teşekkürler

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 402

2. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, sağolun , Emine – 27

3. Tekirdağ merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 09:46:24

4. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 220

5. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 113

6. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

7. Tunceli dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 261

8. Bolu merkezden ben ali. Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 14:45:11

9. Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım

10. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . Selamlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 104

11. Muş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 21-07-2021 09:39:37

12. Muş dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 115

13. Karaman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 31-07-2021 12:45:07

14. Kırklareli merkezden ben memo. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 31-07-2021 18:09:11

15. Erzurum dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, saolun , Emine – 228

16. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 80

17. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2021 02:00:57

18. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 417

19. Ağrı merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım 08-08-2021 15:03:58

20. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 277

22. Aksaray dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . Merhaba sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 446

23. Çankırı dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 11

24. Balıkesir dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 75

25. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 313

26. Eskişehir dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . Selam web siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 372

27. Bitlis dan kimler var. Benim zamanım geldi. (Tartışma) . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 401

28. Bu konu : ” Benim zamanım geldi. (Tartışma) ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 212

29. Selam bu web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment