New Jersey, Bergen County’de bir lise müdürü ve asistanı geçenlerde ortadan kayboldu.

İşte haber makalesinin konuşma metninin bir kısmı:

Önde gelen sivil avukat Michael Epstein, Wyckoff Eğitim Kurulu Zoom toplantısında Pazartesi gecesi yaptığı açıklamada, “Kuaför salonu ve kasaba dedikodusu yoluyla hiçbir müdürümüz ve müdür yardımcımızın olmadığını öğrendik” dedi.

Kuzeybatı Bergen İlçesinde, çocuklarının güvenliği ve refahından endişe duyan ebeveynler, kurulun Eisenhower Orta Okulu için bir müdür vekili atanmasını onayladığı toplantıya tıklandı.

Bunun dışında çok az şey söylendi, onları cevaplardan daha çok soru bıraktı.

Yaklaşık bir ay boyunca, 670 civarı okulun velileri, bölgenin yeni müfettişi Dr. Kerri Postma’ya ve yönetim kurulu üyelerine e-posta göndererek, Müdür Christopher Iasiello ve Müdür Yardımcısı Christopher Giordano’nun neden tüm izlerinin birdenbire ortadan kaybolduğunu sordu.

Birçoğu sekiz yıldır bu pozisyonda olan Iasiello’yu ve beş yıl önce bölgeye gelen Giordano’yu sevmeye başlamıştı. Bazıları Daily Voice’a göre, bölge yetkilileri yalnızca ebeveynlerden değil, aynı zamanda bölge vergi mükelleflerinden gelen kamu ve özel bilgi taleplerini de görmezden geldi. Her iki adam da esasen ulaşılamaz durumda kaldı.

Author

17 Comments

1. Isparta dan kimler var. Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek . Slm siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , memo – 400

2. Edirne dan kimler var. Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek . Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 354

3. Adıyaman merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım valla mükemmel, şukuladım 12-02-2021 00:48:26

4. Hakkari dan kimler var. Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 46

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım 12-02-2021 01:11:31

6. Osmaniye dan kimler var. Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek . Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 299

7. Bu konu : ” Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 284

8. Konya dan kimler var. Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 262

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten yeminle çok güzel, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler , memo – 465

11. Giresun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, face de paylaştım 13-02-2021 12:05:28

12. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-02-2021 07:27:36

14. Samsun merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 07:41:29

15. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bayburt dan kimler var. Bergen Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı Nereye Gitti? Bilenler Söylemeyecek . selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 160

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link