Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı ..

Her nasılsa mitinglerinde 10.000’den fazla toplantısı vardı ve STILL kaybolurken, burnu havada Joe, mitinglerine onlarca insan kattı.

Üzgünüm millet. Siyasi tercihi ne olursa olsun, Joe’nun onu destekleyen bir insan dalgasına sahip olmasına imkan yok.

Komplo nedir? Gerçek şu ki, MSM Joe’nun lehine ağır bir şekilde sansür uyguluyor ama hiç şansı yok ..

“Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı ..” üzerine 54 yorum

1. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım , – 182

2. Bilecik dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 48

3. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 180

4. Nevşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 31-10-2020 13:26:43

5. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 281

6. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 245

7. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 48

8. Denizli merkezden ben doruk. Mrb web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 05:06:17

9. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 110

10. Rize dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Merhabalar web sitesi cidden mükemmel, sağolun , ahmet – 389

11. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 455

12. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 204

13. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 222

14. Giresun dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 34

15. Giresun dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 8

16. Denizli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-11-2020 08:02:48

17. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 44

18. Kırıkkale dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Slm paylaşımınız valla iyi, tebrikler , elif yılmaz – 108

19. Balıkesir merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-11-2020 22:34:40

20. Çanakkale dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, saolun , ahmet – 36

21. Tunceli merkezden ben ali. Slm web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 16-11-2020 16:21:20

22. Sinop merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 22-11-2020 11:55:24

23. Aydın dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Selam paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , hatice – 350

24. Diyarbakır dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 284

25. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 28-11-2020 18:41:57

26. Eskişehir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-12-2020 10:02:10

27. Aksaray merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 06-12-2020 14:06:56

28. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun 08-12-2020 20:56:56

29. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 116

30. Diyarbakır dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Merhabalar paylaşımın valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 260

31. Manisa dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Selamın aleyküm siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 400

32. Çorum merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 21-12-2020 23:20:46

33. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selamlar web siten inanki güzel, sağolun , Gürbüz – 144

34. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 47

35. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 56

36. Bingöl merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-01-2021 20:04:43

37. Burdur dan kimler var. Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. . Slm siteniz cidden hayran edici, şukuladım , gaye – 277

38. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 01:45:52

39. Tokat merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım 19-01-2021 18:04:57

40. Bu konu : ” Bernie, Reddit’in kurtarıcısıydı .. ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 22

41. Muğla merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 12-02-2021 23:26:57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link