Kategoriler
Genel

Bernie Sanders, Biden için dalış mı yapıyor? Seçim anketlerine kıyasla çıkış anketlerindeki büyük tutarsızlıkları görmezden gelmek yerine, destekçilerine kötü olmayı bırakmalarını, Warren'ı dağıtmayı bırakmalarını ve Biden'in adil ve kare kazandığını iddia ediyor

Kömür madeninde kanarya olmak için kullanılan anketler. Belki gençler bunu fark etmez, ama Bernie kesinlikle yapar.

2004 seçimleri Kongre tarafından incelendiğinde, Bernie Conyers duruşması sırasında herkese izin vermesini ve Bush'un gerçekten kazandığını söylemek için söz aldı.

Bernie tüm konularda nasıl bu kadar iyi olabilir, ancak seçim sahtekarlığı söz konusu olduğunda bu kadar kör olabilir?

“Bernie Sanders, Biden için dalış mı yapıyor? Seçim anketlerine kıyasla çıkış anketlerindeki büyük tutarsızlıkları görmezden gelmek yerine, destekçilerine kötü olmayı bırakmalarını, Warren'ı dağıtmayı bırakmalarını ve Biden'in adil ve kare kazandığını iddia ediyor” için 8 yanıt

Erzincan merkezden ben ali. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-03-2020 00:45:58

Çankırı merkezden ben ahmet. Selam sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 09-03-2020 00:26:22

Ağrı merkezden ben banu. Selamlar web siten harbiden iyi, face de paylaştım 09-03-2020 02:58:08

Denizli merkezden ben doruk. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-03-2020 20:47:06

Batman merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım 25-03-2020 09:25:30

Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2020 12:44:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir