Kategoriler
Genel

Bernie Sanders için Korkarım. Güç ve Beklenmedik Durum Planlarına İhtiyacımız Var.

George Galloway’ın Tüm Konuşma Şovlarının Annesi bugün ve Sanders'in onlarca yıl boyunca egemen sınıf ve Wall St ile çok uluslu şirketler ve sağlık endüstrisine ve büyük ilaç ve büyük petrol ile askeri sanayi kompleksine ve daha fazlasına karşı yükselen ilk siyasi ofis için ilk aday olduğu noktasını ortaya koydu. . üzerinde Pazar günkü gösteri Zaman damgası 2: 01-2: 06 arasında Galloway, yönetici sınıfın ve finansal gücün geçmişte bu tür şeyleri deneyenlere – MLK, Malcolm X, Kennedy kardeşler – ne yaptığını kesin olarak ifade eder. Bernie Sanders gibi birinin yüksek siyasi ofis için gerçekten uygun olmasının 1960'lardan beri nasıl gerçekleşmediğini gerçekten sanmıyorum. Obama’nın sahte olan “Umut” ve “Değişim” e şahit olduk ve şimdi birçoğu alaycı hale geldi ve Sanders'ın diğer politikacılar gibi olacağını ve kampanya sırasında konuştuklarının tam tersini yapacağını düşünüyoruz.

Yine de, yönetici sınıfın ve propaganda ana akım medyasının 2016'dan itibaren ona karşı yürüttüğü bu güçlü direnişi görüyoruz. Bu sadece siyasi bir tiyatro değil ve Sanders sadece başka bir Obama değil ve bence son dört yıldır bunun kanıtına şahit olduk. Ondan korkuyorum. Yönetici sınıf, yoluna çıkmak için her türlü suçu öldürmeye ve işlemeye hazır. Bloomberg'deki karanlık atları Sanders'ı durdurmazsa ne yapmaya istekli olacaklardı? Aracılı bir toplantıda onu durduramazlarsa ne yapmaya istekli olacaklardı? Gerçek vicdanlı bir erkeğin Başkanlığa yükselmesine izin verebildiler mi? Tam olarak orada olmasını bekliyorum “Asla BernieersTrump ile olduğu gibi yerleşmiş neoliberal medya ve yönetici sınıf arasında. Birçoğunun potansiyel bir genel seçim maçında Sanders yerine Trump'a oy vermesini ve bunu yapmak için her türlü bükülmüş mantık ve zihin jimnastiğini kullanmasını bekliyorum.

Neoliberalizm ile kör olanlar ve önyargıları ve ideolojileri, kinizmin derinliklerinde bu konuda alay edecekler. Ancak tarih bilgisine sahip olanlar, Bernie Sanders'in yükselişi ve yaşama kabiliyeti ile olanların modern Amerikan tarihinde eşi görülmemiş olduğunu anlıyorlar. Overton penceresini değiştirdi sola Stokholm sendromundan muzdarip derin bir sağ ülkede ve bunu yaparak milyonları uyandırdı. Galloway'ı dinlemek, Sanders'ın bana MLK'ları hatırlattığı tehlikeden bahsediyor son konuşma suikaste maruz kalmadan önce – günlerinin sayılı olduğunu bildiğini ve eğer gerekiyorsa davası için ölmek üzere istifa ettiğini görebilirsiniz. Sanders yaşlanıyor ve sadece kalp krizi geçiriyor ve yine de eyalet ve kampanyadan sonra günde birkaç kez kampanya durağına giderek kendini ve vücudunu maksimuma itiyor. O veriyor hepsionu öldürse bile. Amerikan toplumu hakkındaki sert gerçekleri, onu öldürse bile olabildiğince yüksek ve olabildiğince sık söylüyor.

Onu hafife almayın. Kayıtsızlıktan vazgeçmeyin ya da yenmeyin. Bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için zamanınızı, paranızı ve çabanızı feda edin. Sinizmi bırak. Tanık olduğunuz şeyin yalnızca itmeye devam edip razı olmamaya devam edersek ABD tarihinde aşağı inecek bir şey olduğunu anlayın. Gerçekte yarın yarıştan ayrılabilirdi ve ABD'yi daha iyisi için değiştirmiş olacaktı – ama daha fazlası yapılabilir ve yapılmalıdır. Bu adam kelimenin tam anlamıyla hayatını hatta bırakıyor. Mazeretin nedir?

Eğer onu alacak güçler varsa, o zaman hareket ve Occupy Wall St'nin New York'ta yaptığı gibi Washington DC'yi yürütebilir ve işgal edebilir. Eğer onu dışarıda bırakacak güçler, o zaman ABD çapında güç ve açgözlülük merkezlerine doğru yürümeliyiz ve sadece yozlaşmış sistemden ve onun kirli politikacılarından gelen kelimeler ve zulümlerle yatıştırılmamalıyız. Eğilemeyiz bozgunculuk ve oylama ile tekrar yatıştırmak daha az kötülük. İktidar asla isteyerek iktidardan vazgeçmeyecektir; bunu, gerektiğinde eylemler veya kuvvet yoluyla yapmaya zorlanmalıdır. Fark ve şu anda içinde bulunduğumuz anı gerçekten kavrayın ve ABD emperyalizminin ve açgözlülüğünün ve çalışan kitlelerin yüzlerine bastırılan botun on yıl ve on yıllarına tekrar bakın. Batonu Sanders'tan almalı ve ne olursa olsun onunla birlikte koşmalıyız.

İçinde bulunduğumuz anı tam olarak kavrayın. Bu düzenli bir politikacı ve düzenli bir kampanya değil.

Om Mani Padme Hum

“Bernie Sanders için Korkarım. Güç ve Beklenmedik Durum Planlarına İhtiyacımız Var.” için 33 yanıt

Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun 17-02-2020 19:03:38

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun 22-02-2020 15:56:49

Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım 28-02-2020 16:48:44

Tokat merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 29-02-2020 01:30:00

Balıkesir merkezden ben gaye. Slm sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım 29-02-2020 21:29:05

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-03-2020 01:55:35

Yalova merkezden ben banu. Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2020 03:52:39

Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba sayfa yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 12-03-2020 21:34:41

Antalya merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-03-2020 13:37:24

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Slm siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-03-2020 06:49:45

Artvin merkezden ben ali. Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 23-03-2020 22:30:59

Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, sağolun 24-03-2020 22:59:30

Ankara merkezden ben gaye. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-03-2020 02:19:46

Giresun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 29-03-2020 15:22:58

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 03-04-2020 13:32:36

Tokat merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 16:04:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir