Bu yer henüz tamamen bir infowars trumpkin Q kültfest’e dönüştüyse, eminim bazılarınız 2019’daki ufo videolarında pentagonun yaptığı son açıklamanın farkında mısınız? temelde üçgen şeklindeki uçan araçların gerçek videoları olduklarını ve ne olduklarını bilmediklerini söylediler.

tarih kanalı ve kıyıdan kıyıya gibi şil-tutkunu sahtekarlar ve “uzaylılar” diyeceksin, ama cmon …

bilim ve mühendislikle ilgili gerçekte neler olduğuna dair tam bir açıklık ve / veya tam bir ifşa kitabı ya tam olarak var olmaması ya da halkın beşgen gibi en yüksek otorite olarak kabul ettiği kurumlardan çok daha yükseğe çıkması daha olasıdır.

beşgen muhtemelen komuta zincirinin en yükseği bile değildir ve olası hiç kimse ne kadar yükseğe gittiğini veya düğmeye basmak için nihai çağrının nereden kaynaklandığını bilemez. belki de bu, kendisini en iyi atış arayanlardan daha derine yerleştirmiş bir yapay zeka.

Çölün derinliklerinde mega kale bileşiklerinde ve derin su altı kalelerinde muhtemelen gerçekten çok garip şeyler oluyor. Muhtemelen o kadar gizlidirler ki, otorite olarak tanıdığımız şeylerin hiçbiri onlar hakkında bilmiyor, görebildiğimiz şeylerin en yükseği varoluşları hakkında az da olsa bir şeyler bilen bir şeye cevaplar verse bile.

Sizler koz konusunda tartışıyorsunuz ve rus trol çiftliklerinin sizi virüslerin gerçek olmadığına ikna etmesine izin veriyorsunuz, ancak bu arada yerin derinliklerinde, bazı çılgın bilim adamları bir test tüpünde gri uzaylıları sentezledi, bildiğimiz bilim adamlarının yaklaşmasına bile izin verilmedi.

36 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-04-2021 12:05:18

2. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-04-2021 12:08:20

3. Çorum merkezden ben mehmet. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-04-2021 12:14:59

4. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Adıyaman merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler 19-04-2021 12:25:50

6. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 350

7. Ağrı merkezden ben emin. Selam siteniz vallaha hayran edici, şukuladım 20-04-2021 22:38:44

8. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 470

9. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 442

10. selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım

11. Selam herkese sayfa gerçekten güzel, face de paylaştım

12. Batman dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 213

13. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

14. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:13:22

15. Eskişehir dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler , banu – 305

16. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 369

17. Karabük dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 356

18. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. Denizli dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 334

20. Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

21. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 436

22. Denizli dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Slm sayfanız inanki iyi, tebrikler , ali – 165

23. Karaman merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 10-06-2021 22:54:43

24. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler

25. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-06-2021 13:25:42

26. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 22-06-2021 15:47:47

27. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. Selam sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 403

28. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 353

29. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun , Gürbüz – 326

30. Osmaniye dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 96

31. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

32. Ordu merkezden ben emin. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-07-2021 06:43:33

33. Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

34. Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 13:26:21

35. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, teşekkürler , doruk – 461

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link