Bu yer henüz tamamen bir infowars trumpkin Q kültfest’e dönüştüyse, eminim bazılarınız 2019’daki ufo videolarında pentagonun yaptığı son açıklamanın farkında mısınız? temelde üçgen şeklindeki uçan araçların gerçek videoları olduklarını ve ne olduklarını bilmediklerini söylediler.

tarih kanalı ve kıyıdan kıyıya gibi şil-tutkunu sahtekarlar ve “uzaylılar” diyeceksin, ama cmon …

bilim ve mühendislikle ilgili gerçekte neler olduğuna dair tam bir açıklık ve / veya tam bir ifşa kitabı ya tam olarak var olmaması ya da halkın beşgen gibi en yüksek otorite olarak kabul ettiği kurumlardan çok daha yükseğe çıkması daha olasıdır.

beşgen muhtemelen komuta zincirinin en yükseği bile değildir ve olası hiç kimse ne kadar yükseğe gittiğini veya düğmeye basmak için nihai çağrının nereden kaynaklandığını bilemez. belki de bu, kendisini en iyi atış arayanlardan daha derine yerleştirmiş bir yapay zeka.

Çölün derinliklerinde mega kale bileşiklerinde ve derin su altı kalelerinde muhtemelen gerçekten çok garip şeyler oluyor. Muhtemelen o kadar gizlidirler ki, otorite olarak tanıdığımız şeylerin hiçbiri onlar hakkında bilmiyor, görebildiğimiz şeylerin en yükseği varoluşları hakkında az da olsa bir şeyler bilen bir şeye cevaplar verse bile.

Sizler koz konusunda tartışıyorsunuz ve rus trol çiftliklerinin sizi virüslerin gerçek olmadığına ikna etmesine izin veriyorsunuz, ancak bu arada yerin derinliklerinde, bazı çılgın bilim adamları bir test tüpünde gri uzaylıları sentezledi, bildiğimiz bilim adamlarının yaklaşmasına bile izin verilmedi.

20 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-04-2021 12:05:18

2. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-04-2021 12:08:20

3. Çorum merkezden ben mehmet. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-04-2021 12:14:59

4. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Adıyaman merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler 19-04-2021 12:25:50

6. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 350

7. Ağrı merkezden ben emin. Selam siteniz vallaha hayran edici, şukuladım 20-04-2021 22:38:44

8. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 470

9. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 442

10. Batman dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 213

11. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:13:22

13. Eskişehir dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler , banu – 305

14. Bu konu : ” beşgen ve ufo’lar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 369

15. Karabük dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 356

16. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

17. Denizli dan kimler var. beşgen ve ufo’lar . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 334

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link