Ben büyürken karbonhidratlar yenecek en sağlıklı şey olarak görülüyordu ve tam anlamıyla diyetinizin temelini oluşturmaları gerekiyordu. Ayrıca yağın en kötüsü olduğunu ve eti sadece idareli yemeniz gerektiğini söylediler.

Bunun insanlara şeker hastalığı falan vermeye çalışan büyük bir ilaç olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu sadece berbat beslenme tavsiyesi.

Gönderen … theabstract24
[comments]

Author

26 Comments

1. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

2. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Bu konu : ” Besin piramidi? ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 139

4. Bursa dan kimler var. Besin piramidi? . Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 211

5. Antalya dan kimler var. Besin piramidi? . merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 417

6. Selam herkese sayfanız valla çok güzel, şukuladım

7. Tekirdağ dan kimler var. Besin piramidi? . Selam herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 441

8. Kütahya dan kimler var. Besin piramidi? . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , Aylin – 461

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Besin piramidi? ” çok güzel. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 119

10. Siirt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 26-02-2021 21:26:27

11. Bu konu : ” Besin piramidi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun , – 253

12. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Bursa dan kimler var. Besin piramidi? . merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 251

14. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-03-2021 12:42:37

15. Merhaba herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Besin piramidi? . Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 205

17. Bu konu : ” Besin piramidi? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki güzel, face de paylaştım , emin – 274

18. Merhaba paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım

19. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Besin piramidi? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 402

21. Isparta merkezden ben . Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 04:51:00

22. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Besin piramidi? . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 102

23. Bu konu : ” Besin piramidi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 222

24. Manisa merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 14:19:45

25. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım 09-06-2021 13:14:09

26. Şanlıurfa dan kimler var. Besin piramidi? . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 151

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link